Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Центральна Україна

Україна


Хіба можна щиро, всією душею любити рідну країну і нічого про неї не знати? Якщо ви знаєте, що в Україні є безліч унікальних місць, про які раніше ви тільки чули з екранів телевізора, але не бачили нічого... Може ви вже хочете побачити на власні очі хоча б дещицю тих багатств, якими володіє наша країна, але не знаєте з чого почати? Тоді міні-рекомендація від нас :)
Почніть з головного – з Центральної України!

На те вона і Центральна Україна, щоб була чуттєвим серцем країни. Якщо у вас короткі вихідні, а душа вимагає відпочинку – збирайте свої валізи і вперед назустріч емоціям. Центральна Україна аж ніяк не для тих, хто полюбляє «диванний» відпочинок.
Тут вам захочеться витратити кожну хвилину на знайомство з цим дивовижним регіоном,
який, в свою чергу, не просто подарує масу вражень, а й підзарядить енергією сильніше міцного вина :)

Центральна Україна – скарбниця героїчних і романтичних місць

Дивовижна природа, різноманіття архітектурних споруд, зачаровуюча енергетика, дух історизму, та пронизуюча до глибини душі атмосфера. Сотні ... Хоча, ні! Тисячі історичні пам'яток зосередилися на цій території. Велика кількість архітектурних шедеврів приголомшує! Але, зрозуміло, це не все, чим багата Центральна Україна! Любов'ю дихають знамениті дендрологічні парки: «Софіївка» (Умань), Качанівський парк, Тростянецький.

Тут витає атмосфера високих відносин, тому чи не кожна рослина до сих пір зберігає пам'ять про сильне кохання. Ех! На які вчинки раніше мотивували чоловіків представниці прекрасної статі. Ми зараз можемо милуватися цими чудовими парками, прогулюючись по соковитій траві, милуючись блиском озера з затишного містка, відпочиваючи у грота або біля фонтану відчуваючи при цьому не зовсім зрозуміле почуття закоханості, яке ні з того ні з сього починає заповнювати свідомість ... Повірте, ці красиві місця гідні вашої уваги!

Чим далі від центру – тим не менше Центральна Україна! Пам'ятки для душі!

Ось вже про що не можна промовчати, так це про Полтавщину – барвистий вінок на тілі України. Вся в різнокольорових стрічках, в гарному костюмі, в постійному хороводі танцю та пісень. Подорожуючи в Миргород, Полтаву, Диканьку, Опішню, Гоголеве, Сорочинці – ми занурюємося в неповторний колорит української культури і таємничий світ Гоголя. Тут перемішалися реальність і казка, побут і магія. Ви побачите і харизматичну Солоху, коваля Вакулу, дяка і риса ...

Театралізовану Полтавщину доповнює музей «українського весілля». Він, до речі, єдиний в Україні. Ви не просто проведете огляд експонатів – ви ними станете! Все в живу: ви самі візьмете участь у традиційному українському весіллі. Пісні, жарти, костюми, танці та обряди надовго вріжуться в пам'ять соковитими моментами веселощів і щастя. Гармонією і красою наповнитеся в музеї Катерини Білокур – всесвітньо відомої художниці-самоучки. Але ж це тільки одна область, що належить регіону Центральної України! А пам'яток тут – хоч відбавляй!

Не можна випустити з виду такий об'єкт як Музей ракетних військ стратегічного призначення. Це музей-могила атомної зброї України. Тут і пускова шахта, і командний пункт, і повчальна експозиція, і всі види зброї, і транспортери. Колишня значна бойова міць, від якої Україна відмовилася в 2001 році, йдучи на зустріч миру і благополуччю.

Така рідна Центральна Україна – її історія особлива!

Якщо ж вам більше до душі дух історизму – вам в Чигирин і Суботів. Тут народився і жив Богдан Хмельницький. У місті височіє мовчазний пам'ятник, присвячений гетьману. Знамениті місця бойової слави знаходяться на хуторі Шампань (ні-ні, це не у Франції, а тут, в Україні). У Холодному яру можна побачити знаменитий 100-річний дуб.

 

Мало хто знає, що не великий відсоток віруючого населення з давніх часів заселило саме Центральну Україну. Історія – явний тому доказ. Втім, і зараз, в умовах поточної сучасності ми можемо відчути дух минулого. Наприклад, енергетичні центри в Трипілля наповнять вас упевненістю в собі і готовністю до великих вчинків. Саме тут ви зможете здійснити міні-подорож в минуле – в справжню епоху Трипілля! Трипільська культура закорінена 5.400 по 2.750 року до н.е. Вона визнана істориками одним з найбільш ранніх центрів розвитку цивілізації. У такі моменти аж переповнює гордість за свою історію, за свою країну!

Справжнє диво природи України – Гранд каньйон (Жашків). Це гарне місце, де виступає український кристалічний шитий, створюючи прекрасні скелясті гори до 30 метрів у висоту і ущелини по берегах річки протягом 5км. Іноді його називають дивом природи України. Вона має свій шарм і сповнена позитивною енергетикою. Їдьте і переконайтеся самі.

Власне, про Центральну Україну і говорив наш кобзар, найзнаменитіший (на весь світ, між іншим) поет – Тарас Шевченко. «І сади тут вишневі, і затишні села з маленькими хатками, і жуки травневі літають (у відповідний час року, зрозуміло) ...» Загалом, атмосфера тут споконвіку українська і вже якщо вам хочеться провести міні-відпустку активно і з задоволенням, пригорнутися душею до биття серця рідної країни – вам в Центральну Україну. І навіть якщо з нашого опису вам нічого не сподобалося – ми знайдемо, що вам запропонувати! Звертайтеся не соромлячись! Ми завжди раді відкривати для наших мандрівників найкрасивіші куточки України.

02.03.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали