Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Щоразу приїжджаючи в нове місто, ви немов відкриваєте для себе нову книгу. Ви починаєте подорожувати по цим незвіданих сторінок, вбираю всю отриману інформацію. Так чому б не прочитати захоплюючий бестселер під назвою Монастирище? Прогулюючись по главам цієї «книги», ви прийдете в справжнє захоплення!

Старовинне місто Монастирище

Гарний, мальовничий, цікавий і гостинний - саме так можна описати це місто, який знаходиться в Черкаській області.

Відомий ще з давніх часів, місто манить своєю дивовижною атмосферою. В Монастирище вам сподобатися абсолютно все - від затишних скверів до пам'ятників архітектури.

За легендою, на цій території знаходилося декілька монастирів, які були спалені.

Залишився тільки один єдиний - кам'яний. Стояв серед своїх побратимів, весь в кіптяви і сажі. Від цього і пішла назва міста - монастир на попелищі.

Насолоджуйтеся пам'ятками Монастирища

Знаєте, унікальні пам'ятки культури та архітектури - як досвід, який тільки збільшується з роками. Тому логічно, що такого старовинному місту є чим вас здивувати.

Перше, що привертає увагу - дерев'яна Покровська церква 1880 року. Можливо, її вже б і знесли, під час масового знищення храмів в 60-е.

Однак один місцевий житель встав на захист святині, заліз на дзвіницю і заявив, що якщо будуть зносити, то тільки з ним. Так храм залишився на своєму місці і дуже добре зберігся до наших днів.До визначних пам'яток Монастирища відноситься і районний краєзнавчий музей, в якому цілих 8 експозиційних залів. Районний будинок культури зараз знаходиться в стінах католицького костелу 19 століття. Дуже цікава будівля в стилі класицизму, яке також приверне вашу увагу.

 

Історія Монастирища

Справжній місто «з бородою»! Адже датою заснування є 1055 рік. Відомий, в ті часи, як укріплене містечко в складі Речі Посполитої. За весь час існування, даними землями володіли Вишневецькі, Подосскіе і багато одного.

Особливе місце в історії Монастирища займає битва, яка відбулася 20-21 березня 1653 року. Саме тоді загін Івана Богуна вщент знищив польське військо. Хочете побачити і дізнатися більше? Тоді пора вирушати в дорогу!

03.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали