Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Причорномор'я

Україна


Давно не вдихали морський бриз? Чи не проводжали захід над морем з келихом хорошого вина? І ось до чого ті Єгипти і Туреччини, коли в рідній країні можна відпочити ще краще?! Тим більше, що на пару днів за кордон на моречко летіти немає сенсу, а ось на рідні узбережжя – саме воно ;)

Навіть восени і навесні просто помочити ніжки в морській піні і ви знову заряджені енергією. І навіть якщо у вас немає відпустки, або ви її вже успішно відгуляли, навіть якщо у вас найкоротші в світі вихідні – Причорномор'я це просто знахідка! Колоритна Одеса, таки да, саме тут! Гостинна Миколаївщина і простора, мальовнича Херсонщина. Саме ці області об'єднують те, що прийнято називати Причорномор'ям.

Перелік пам'яток Причорномор'я почати легко...

А ось закінчити його – зовсім інше питання. Цю територію природа дуже щедро нагородила мальовничими місцями, плідними землями, розмашистими полями. Ех, що говорити? Тут тільки нескінченні виноградники в Одеській області приковують погляди. А аромати терпкої ягоди п'янять свідомість. Ну, ви ж знаєте про південні вина? Погодьтеся, вони там особливо смачні. Втім, це аж ніяк не головна заслуга регіону. Відпочивати в Причорномор'ї – суцільне задоволення, адже це – найдавніша територія України, яка радо приймає туристів.

Уздовж русла Дунаю розкинулися запаморочливої краси міста. Скарби Одеської області – не кажучи вже про саму леді Одесу (але по ній окремий роман потрібно писати), Ізмаїл та Білгород-Дністровський з його приголомшливою середньовічною фортецею «Аккерман». Якщо ваш туристичний шлях пролягає через ці міста – то хоча б відвідайте селище Вилковому «Українська Венеція». Не вірите? Ми вже готові подарувати вам таку незвичайну подорож.

Причорномор'я і пам'ятки цього краю здивують навіть найдосвідченіших туристів! До речі, а ви знаєте, що саме тут знаходиться найбільше озеро? Звичайно, не світового масштабу, але все ж, в Україні саме Ялпуг є найбільшим водоймом. Пакуйте вудки і вперед на риболовлю! Крутий улов вам гарантований. Ну, а якщо ви – любитель полювання, то на диких птахів ми рекомендуємо полювати саме тут. Розкішні гирлі Дніпра, цілющі грязі серії лиманів, баштани, нереальна кількість курортних міст, Шабський винний завод з сучасними дегустаційними залами. Загалом, що ще потрібно для повного щастя?

А чим ще вабить Причорномор'я?

Не можна не згадати і Миколаївську область з її лиманом, ландшафтним парком, біосферним заповідником. Так вже історично склалося, що саме цю область визнають найчистішою. Очаків – перлина області. Тут відбулося чимало історичних подій, про які варто було б знати ще зі шкільної програми.

Біля села Парутине на березі Бузького лиману розкинулася знаменита Ольвія, давньогрецьке місто – музей, зі своїми вівтарями і храмами, вуличками, театрами, площами і некрополями. Археологічні розкопки ведуться донині – збираючи сотні студентів на практику кожних рік. Але ж це не все, чим багате Причорномор'я.

А ось Херсонська область розкинулася на берегах Азовського моря. Природним багатствам тут просто нема числа. Олешківські піски – це найбільший піщаний масив Європи. Природний біосферний заповідник із зебрами і іншими видами рідкісних диких тварин – Асканія Нова. Кінбурнська коса і острів Березань.

На сьогоднішній день вчені знаходять тут археологічні пам'ятки, які свідчать про велич і міць регіону: кургани і поховання скіфських і сарматських царів. У зв'язку з хорошим кліматом і пологими пляжами саме тут прекрасні місця для дитячого відпочинку. А які тут приголомшливо смачні кавуни... ммм!

 

Причорномор'я - історія гостинності...

Що ще можна говорити про Причорномор'я? Мабуть, це самий гостинний регіон України, де темпераментні і добродушні жителі півдня з неприхованою радістю відкривають нові туристичні сезони і з колосальним задоволенням діляться з гостями всіма перевагами рідних земель. Якщо ви хочете спробувати справжніх вин, насолодитися ароматами моря, розчинитися в дусі історизму Причорноморського краю, підзарядитися позитивними враженнями від місцевого населення – не втрачайте часу і вже прямо зараз вирушайте на відпочинок, який запам'ятається надовго!

Чим запам'ятається Причорномор'я? Історією вашого відпочинку! Повірте в те, що на території нашої рідної країни більш відкритих людей не зустріти більше ніде. Не вірите? Збирайте свої речі і повний вперед переконуватися в цьому особисто. 

07.03.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали