Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Як тільки наближається сезон відпусток, серце відразу починає битися швидше. У свідомості відразу малює таку довгоочікувану картину: ласкаве сонце, піщаний пляж і неосяжне море. Ну а якщо ви не любите просто цілими днями валятися на пляжі, то вирушайте в Коблево! Тут крім моря є ще маса цікавого. Нудьгувати вже вам точно не доведеться!

Коблево – бальзам для душі і оздоровлення для тіла!

Уздовж північного узбережжя Чорного моря, на протязі 6км розтягнувся один з найцікавіших курортів України.

Це справжня лікувальна бомба для організму: солі моря і лиману, запаморочливий аромат соснового бору, степових трав і південного сонця. І все це «вприкуску» з фантастичним вином.

Уявіть картину: лежите на теплому золотому піску, слух пестить шум прибою, а в руці келих білого напівсолодкого, в якому грають промені літнього сонця.

Коблево не перестає радувати туристів і відпочиваючих не тільки з України, а й з ближнього зарубіжжя.

Сонце, море, пляж – це не всі визначні пам'ятки Коблево

Безумовно і безперечно, що саме розташування селища – його головна фішка, адже знаходиться він між лиманом і морем.

А який прекрасний Сосновий бор, від якого так і віє спокоєм і умиротворенням. Якщо ви любите нестримні веселощі, тоді вирушайте в місцевий Аквапарк, який, між іншим, є одним з найбільших в Україні.

Ну а якщо і це набридне, тоді вашій увазі – відомий винзавод, одна з головних визначних пам'яток села Коблево! Запишіться на екскурсію і вам відкриється незвіданий світ виготовлення вин – від складання винограду до розливу. Найголовніше, дочекайтеся дегустації, де ви пізнаєте не тільки всілякі смаки вина, але і навчитеся культурі споживання цього божественного напою.

Ну хіба не ідеальні умови, щоб провести відпочинок з користю і задоволенням всієї сім'ї або компанією! Кожному буде чим насолодитися.

 

По хвилях історії селища Коблево

Саме селище існує ще з 1850 року, однак широко відомий став в 1982 році. Саме в цей час тут були закладені виноградники і побудований відомий нам завод. Це один з важливих етапів в історії села Коблево. З того моменту селище біля узбережжя Чорного моря став активно розвиватися як курорт, в чому дуже добре досяг успіху.Сьогодні тут величезна кількість пансіонатів, готелів, готелів і баз відпочинку на будь-який бюджет. Власне, чи варто багато говорить. Варто хоча б раз приїхати і побачити все на власні очі!

17.05.2017

 

Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали