Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тури в Миколаївську обл.

Ви хочете відпочити від щоденної суєти? Хочете насолодитися свіжим і цілющим повітрям, відчути всю красу рослинного і тваринного світу рідної країни? Тоді поспішайте на відпочинок в Миколаївську область. Всупереч багатьом стереотипам, тут буде чим зайнятися!

Що таке відпочинок в Миколаївській області?

Ніяких, навіть самих красномовних слів не вистачить, щоб описати Миколаївську область. Це і ландшафтні парки, і природні пам'ятки, і музеї, і зоопарки, які, немов магнітом, притягують навіть найвимогливіших і вимогливих мандрівників – дітей. Звичайно, головна визначна пам'ятка області – море. Але не морем єдиним, так би мовити!

Якщо ви рішуче налаштовані провести свій відпочинок в Миколаївській області – ми можемо сказати тільки те, що ви не пошкодуєте. Сюди і з друзями, і з коханою людиною, і з сім'єю... Нудьгувати не доведеться точно, адже розвинена інфраструктура сприяє тому на «відмінно»!

Тури по Миколаївській області – на будь-який смак!

Чудова природа запам'ятається вам назавжди. Абсолютно всі тури по Миколаївській області – унікальна можливість насолодитися дивовижними видами ландшафтних парків і каньйонів. Це знаменитий регіонально-ландшафтний парк «Гранітно-степове Побужжя», національний природний парк «Бузький Гард», Актовський каньйон, Арбузинський (Малий) каньйон і безліч інших популярних місць.

Найбільш популярний, звичайно, регіонально-ландшафтний парк «Гранітно-степове Побужжя». Це воістину райський куточок, де органічно поєднуються ліс і річка Північний Буг. Парк вразить вас своєю різноманітністю трав і цілющим повітрям. Також тут розташовується найбільша в Європі траса для водного слалому.

Національний природний парк «Бузький Гард» – це перлина України. Тут розташовується майже півсотні археологічних пам'яток. Також тут ви можете подивитися на відомі Мігейські пороги. Краса природи не залишить байдужим навіть самого завзятого мандрівника.

Для того щоб побачити каньйони, не обов'язково їхати в Америку! Компанія AngaTravel може організувати відпочинок на будь-який смак. Актовський каньйон вразить вас своїми стрімкими скелями. Арбузинський (Малий) каньйон розташовується недалеко від Актовський, тому можна відвідати 2 дивовижних місця відразу. Арбузинський каньйон – це старовинні скелі, покриті мохом.

Відпочиньте з задоволенням в Миколаївській області! Це – незабутня подорож в «зелений куточок» України.

 

Ми рекомендуємо

Цікаво знати