Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

7 Чудес України

Тури по 7 Чудесам України

7 Чудес України

       За підсумками соціальних опитувань та голосувань 21 серпня 2007 року було обрано «7 чудес України», а точніше історико-архітектурних пам’яток України.

         Оргкомітети виставили близько тисячі різноманітних об’єктів на розгляд експертної ради. Учасниками відповідальної експертної ради стали сотні осіб (історики, культурологи, провідні фахівці туристичного бізнесу). Спочатку було обрано 100, а потім 21 об’єкт для загального голосування, що проводилося в мережі Інтернет. Зокрема, було зафіксовано 77 тисяч осіб, що взяли участь в Інтернет-голосуванні. І далі, ми хочемо познайомити Вас більш детальніше з унікальними місцями і об'єктами, що стали гордістю безлічі людей, різних вікових категорій з всієї України.

7 Чудес Украины|Киево-Печерская Лавра

1. Києво-Печерська Лавра, Київ

У 1051 році два монаха Анатолій і Феодосій з іншого міста прибули до Києва. Оскільки жити було ніде - почали рити печери і використовувати їх в якості житла. По правді кажучи, у ті далекі часи практично все населення Києва жило в печерах і землянках, за винятком, звичайно ж, знаті. З часом все більшу кількість ченців з'їжджалися в тутешні краї. Підземне місто продовжувало зростати, а пізніше - і надземні кам'яні споруди з храмами. Були зведені могутні стіни, що закривали собою собори, церкви, дзвіниці, входи в безліч печер. У стінах Києво-Печерській Лаврі похований Нестор Літописець, автор відомої «Повісті временних літ», і засновник Москви - Юрій Долгорукий. Зараз Лавра - найбільший православний монастир України. Це відмінна можливість спробувати наші екскурсії по Києву.

7 Чудес Украины|София Киевская

2. Софія Київська, Київ

Мало що збереглося від Київської Русі на території сучасного Києва. Спалили завойовники, зруйнув час, не вберегли наступні покоління. Софія Київська - один з багатьох пам'яток архітектури, який зберігся до наших днів. На початку XI століття вона була закладена князем Ярославом Мудрим. Софія ще й відома коронацією Володимира Мономаха. Свого часу Софія була зруйнована сином Юрія Долгорукого. Її спалював хан Менглі-Гірей, грабував хан Батий. Відновлював гетьман Іван Мазепа. Але цим випробування не закінчилися. Храм розграбували більшовики, а трохи пізніше - гітлерівці. Але Софія Київська з гордістю вистояла! Цим місцем можна справді пишатися, тому що воно зберігає 260 кв. метрів мозаїки і 3000 кв. метрів фресок. Це найбільша і унікальна колекція подібного живопису епохи раннього Середньовіччя Європи! Екскурсії по Києву на автобусі - це відмінна можливість побачити

 

7 Чудес Украины|Дендропарк|Умань

3. Дендропарк «Софіївка»,  Умань, Черкаська область

Ви в курсі, звідки взялася пірамідальна тополя в Україні? Сам граф Станіслав Потоцький доставив їх до нас з Італії. А ще він створив чудовий парк «Софіївка» для своєї чарівної дружини Софії. На будівництво парку пішло 6 років, і в далекому 1802 графиня вже насолоджувалася своїм подарунком.

У Софії було грецьке коріння, тому невід'ємною частиною основних мотивів парку була еллінська міфологія: давньогрецькі топоніми; річка Стікс; Іонічне море; підземна річка Ахерон; острів Анти-Цирцеї; статуї грецьких мислителів і богів.
Відмінний стан парку приваблює сюди щороку велику кількість туристів. Як для одноденної екскурсії з Києва, "Софіївка" кращий варіант з усіх!

 

7 Чудес Украины|Заповедник Каменец-Подольский

4. Заповідник «Кам'янець», Кам'янець-Подільський, Хмельницька область

Прекрасний пам'ятник фортифікаційного архітектурного інтернаціоналізму - Кам'янецька фортеця. Ніхто не проходив повз фортеці, через це вона отримала за роки свого існування впливу не одного народу: турки, українці, поляки, росіяни, вірмени. Зараз в стінах фортеці проводять безліч лицарських турнірів і фестивалів. Так само Кам'янець-Подільський полюбили учасники повітряних видів спорту, щороку в травні десятки повітряних куль пролітають над могутніми стінами заповідника «Кам'янець». Найкращі тури по Україні тільки з Anga Travel!

 

7 Чудес Украины|Хотинская крепость

5. Хотинська фортеця, Хотин, Чернівецька область

Тури по Україні з Києва славяться тим, що можна відправитися в будь-яку точку України без проблем, та Хотин не виняток. Усі, напевно, пам'ятають фільм «Три мушкетери» з Боярським у головній ролі!? Так ось зйомки його проходили в прекрасній Хотинській фортеці. У XIII столітті в стародавньому місті Хотині на березі Дністра спорудили фортецю. І хто володів фортецею, той ставав володарем тутешніх територій. Правителями фортеці за всі вісім століть побували як українці, так і турки, і поляки, і молдавани, і австрійці, і росіяни, і знову українці.

Як і Кам'янецька фортеця, в Хотині проходили зйомки багатьох фільмів радянських часів. У стінах фортеці знімали такі кінокартини: «Стріли Робін Гуда», «Балада про доблесного лицаря Айвенго».

 

7 Чудес Украины|Хортица|Запорожье

 

6. Острів Хортиця, Запоріжжя

Найбільший острів на Дніпрі (довжина в 12,5 км) - Хортиця. Але не цей факт став причиною внесення його до списку 7 Чудес України. У XV-XVIII століттях на острові утворилися козацькі укріплення Запорізької Січі. На Хортиці жили запорізькі козаки, готувалися до бойових походів, займалися будівництвом своїх знаменитих кораблів - «чайок». У 1709 році Запорізька Січ була зруйнована московськими військами.

Лише через 300 років, вона частково була відновлена. Тепер вона виступала в ролі історико-культурного комплексу «Запорізька Січ» на острові Хортиця.Тепер кожен може потрапити в атмосферу тодішньої незалежної республіки козаків, подивитися, як жилося нашим мужнім предкам в куренях, зайти до церкви, побачити роботи козацьких ремісників, поспостерігати, якими умілими вони були наїзниками. Автобусні тури по Україні кращий варіант подорожей!

7 Чудес Украины|Хортица|Запорожье

7. Бузький Гард, Миколаївська область

Бузький гард розкішний у будь-яку пору року, але особливо він приваблює влітку та восени. Степ поєднаний з неймовірними порогами Південного Бугу перетворює нацпарк "Бузький гард" у місце паломництва не тільки любителів рафтингу та туризму, а також фотографів-пейзажистів. 


Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

Автобусні тури по Україні кращий варіант подорожей!

 

 

Відвідайте всі неймовірні місця України з кращим туроператором Anga Travel!