Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Неймовірні місця України

УКРАЇНА НЕЗВІДАНА - ГАРНІ МІСЦЯ, ЯКІ ОБОВ'ЯЗКОВО ВАРТО ПОБАЧИТИ


Збираючись у відпустку, ми хочемо провести його цікаво. І якщо для одних досить просто залишитися вдома і нарешті просто виспатися, для інших - це привід помандрувати, і відкрити для себе щось нове.

Безумовно, світ сповнений цікавих місць, але і в нашій країні їх більш-ніж достатньо. Та що далеко шукати - навіть екскурсії по Києву, проведені з досвідченим гідом, здатні вас здивувати, а якщо відправитися в тури вихідного дня по Україні, то повірте - ви будете приємно здивовані, наскільки багата на пам'ятки наша батьківщина.

Щоб не бути голослівними, розповімо вам про декілька унікальних місць, куди варто відправитися в тури по Україні на двох.

Площа Ринок у Львові

Екскурсії по Львову здатні затягнути вас надовго, адже місто Лева настільки багате на різні пам'ятки та цікаві місця, що, напевно, не вистачить навіть місяця, щоб все подивитися.

Але площа Ринок - це щось унікальне. На цій відносної невеликій центральній площі міста можна побачити весь середньовічний Львів. Кожна скульптура, кожна будівля тут має свою унікальну історію або легенду. Площа Ринок - це унікальний музей під відкритим небом, побачити який просто зобов'язаний будь-який турист!

Мукачівський замок Паланок

Одне з перших місць, яке необхідно побачити під час екскурсії в Мукачево - знаменита фортеця, яка гордо височіє над містом.

Фундаментом замку стала стародавня вулканічна гора, а саме місто будувався пізніше, саме навколо цієї величної фортеці, в якій люди ховалися від набігів численних ворогів.

Тунель Любові

Автобусні тури по Україні просто неможливі без поїздки до Рівного. Справжні романтики обов'язково повинні побачити тут одне з найпрекрасніших місць - знаменитий Тунель Любові.

Зелений тунель, який виріс навколо старого залізничного полотна - це просто ідеальне місце для прогулянок і фотосесій зі своєю другою половинкою, адже він надзвичайно гарний в будь-який час року.

Озеро Синевир

Справжня родзинка Карпат, і, безумовно, найкрасивіше озеро у всій країні, Синевир вартий того, щоб відправитися в тури вихідного дня з Києва по Україні, і поїхати саме сюди - в один з найкрасивіших регіонів Закарпаття - Міжгірщину.

Природа в околицях цього чуда просто приголомшливо, первісно красива, а розташований неподалік Національний парк Синевир - просто відмінне місце для прогулянок і рафтингу на швидких річках Чорна річка і Теребля.

Луцький замок

Замок Любарта, або Луцький замок - це унікальний архітектурний пам'ятник, який входить в ТОП-7 чудес України. Тур в Луцьк.

Один из древнейших и крупнейших во всей стране, он знаменит не только своей уникальной, отлично сохранившейся архитектурой, но и коллекцией древних колоколов и постоянно проводимыми здесь интересными рыцарскими турнирами.

Білгород Дністровська фортеця

Одноденні тури по Україні з Києва - це можливість відвідати фортецю Аккерман, або Білгород Дністровську фортецю - найбільшу, і одночасно з цим - найкраще збережену фортецю у всій країні.

Тут ви зможете не тільки подивитися на старовинну архітектуру, а й відчути дивовижний дух свободи, ніби витає навколо, і послухати, як шумить море за потужними стінами, які багато століть були захистом від ворогів для місцевих жителів. Тури в Карпати.

Шацькі озера

Шацькі озера розташовані в північно-західній частині України, і є цілим заповідним районом. Спробуйте наш тур на Шацькі озера!

Тут, в національному природному парку, серед густих змішаних і соснових лісів, туристи можуть подивитися на більш ніж 30 найкрасивіших озер. Найвідоміше і популярне з них - знаменитий Світязь.

Древня Тустань

Екскурсійні тури по Україні з Києва неможливо уявити без відвідування ще однієї унікальної пам'ятки - Древньої Тустані.

Розташована в селищі Урич, неподалік від відомого курорту Східниця, ця фортеця в старовину грала надзвичайно важливу стратегічну роль.

Древня, потужна і атмосферна, фортеця Тустань сьогодні приваблює безліч туристів зі всієї країни, а крім того - тут щороку проводиться історичний фестиваль з

лицарськими боями і атмосферними музичними виступами.

Скелі Довбуша

Названі на честь славного ватажка опришків Олекси Довбуша, ці дивовижні скелі розташовані серед найкрасивіших Карпатських гір, і просто вражають уяву туристів.

Гігантські камені, що нагадують химерні образи тварин, потаємні ходи і стежки - цей скельно-печерний комплекс дійсно гідний відвідування.

Кам'яна могила

Кам'яна могила - дивовижне місце сили, розташоване неподалік від Мелітополя. Це незвичайна і дуже цікава споруда, оточена масою таємниць і легенд, і багато істориків і езотериків досі сперечаються про її походження.

Загадкові кам'яні статуї, величний пагорб, музей з цікавими експонатами - це місце варто відвідування. Не дарма сюди два рази приїжджав сам Далай-лама, адже вважається, що тут розташований один з найпотужніших енергетичних центрів Землі! Спробуйте наш тур в Запоріжжя.

Заповідник Асканія Нова

Розташований в Херсонській області, заповідник Асканія Нова представляє собою справжній первозданний куточок, землі якого ніколи не оброблялися людиною.

Створений ще в 19 столітті, сучасний заповідник включає до свого складу дендрологічний парк, степ і зоопарк. Екскурсії сюди особливо сподобаються дітям, які зможуть подивитися на тварин в їх природному середовищі існування.

Антонієві печери та Стародавній Чернігів

Антонієві печери Троїцько-Іллінського монастиря - це одне з семи чудес України, щорічно відвідуване тисячами туристів.

Їх історія починається ще в далекому 9 столітті, і сьогодні гості цього дивного місця можуть подивитися на ці дивовижні підземні споруди, оповиті безліччю таємниць.

Тут часто трапляються чудеса зцілення, а крім того, кажуть, можна навіть побачити примари ченців. Поїхали з нами в тур на Чернігів?!

 

ANGA Travel - це цікаві екскурсії по Києву і всій Україні, під час яких ви зможете отримати безліч яскравих вражень!