Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Активний відпочинок

Підзаряди свою команду мандрівкою

 

У сучасних туристів все більшою популярністю користуються не просто поїздки в різні місця, з метою погуляти, сфотографуватися і повернутися, а активний відпочинок –  такий, що змушує задихатися від радості, і потім, по приїзду додому, із захопленням згадувати пережиті миті.

І ідеальне для активних турів місце знаходиться зовсім поруч – це Карпати. Тут можна знайти настільки великий вибір можливостей для активного відпочинку, що просто дух захоплює.

Цей мальовничий регіон – просто ідеальний вибір для тих, хто хоче не просто здорово провести час в дивовижно красивій місцевості, а й повноцінно відпочити душею і тілом.

Видів активного відпочинку в Карпатах багато, давайте трохи докладніше розглянемо найпопулярніші і затребувані з них.

Походи

Піші походи в Карпати - це щось неймовірне, особливе. Звичайна корисна для здоров'я прогулянка тут перетворюється в незабутню пригоду. Дивовижна природа Карпат просто заворожує своєю красою, а кришталево чисте повітря має свій власний, незабутній аромат і смак.

Покинувши затишний номер готелю, ви з перших кроків занурюєтеся в чарівну атмосферу, а звивисті стежки прямо манять до себе, і закликають прогулятися.

Вибір походів відрізняється різноманітністю, і пропонує туристам:

  • прогулянки до надзвичайно красивим водоспадів, найвідомішим з яких є знаменитий водоспад Шипіт;
  • походи в Національний Карпатський природний парк;
  • сходження на Говерлу;
  • і безліч інших цікавих прогулянок.

Рафтинг

Рафтинг - дивовижна розвага для будь-якого віку, головна особливість якої - відсутність необхідності в спеціальній підготовці. Сплав по бурхливих водах річки на рафтах - спеціальних надувних човнах особливої конструкції, не залишить байдужим нікого!

Ще одна примітна особливість рафтингу - для нього не існує поганої погоди, навіть навпаки - в дощовий день води річок стають особливо бурхливими, і створюють сприятливі умови для дійсно захоплюючого сплаву.

В основному рафтинг в Карпатах відбувається на річці Чорний Черемош, і ідеальний для даного виду активного відпочинку час - весна. Саме навесні, коли починають танути сніги, води Черемоша стають особливо повноводними, а сплави по ним - найбільше запам'ятовуються.

Поруч з Верховиною розташовано безліч таборів для рафтингу, в яких можна спробувати популярний вид відпочинку, в останні роки настільки популярного в Україні. Сезон рафтингових сплавів триває до жовтня, і взяти в них участь можуть дійсно всі - навіть діти від 10 років.

Скелелазіння

Кращий вибір для бажаючих побачити Карпати з абсолютно іншого боку, загадкового і прекрасного, відчути потужний приплив адреналіну і випробувати себе на міцність.

Спуститися по прямовисній стіні, пригорнутися до неї, і почути, про що шепочуть карпатські скелі - все це можливо з Анга Тревел!

Одне з найпопулярніших місць для скелелазіння в Карпатах - група скель «Протяте каміння». Неймовірне природне утворення з розбитих пластів пісчаної породи, просто перешите численними ходами і отворами.

Згідно з легендою, багато з ходів прориті горцями, що взимку нагрівали великі котли з водою і виливали її на скелі, тим самим розчищаючи собі шлях.

Найбільш популярна у скелелазів скеля «Соколине Око». Вона найбільш масивна у всій групі, і виглядає як сорокаметрова арка, що дійсно схожа на око хижого сокола.

Активний відпочинок з Анга Тревел в Карпатах - можливість не тільки відпочити, а й випробувати себе на міцність, відчути потужний приплив адреналіну і отримати по-справжньому барвисті спогади.

 
 

Походи

Піші походи в Карпати - це щось неймовірне, особливе

 

Скелелазіння

Кращий вибір для бажаючих випробувати себе на міцність

 

Рафтинг

Рафтинг - дивовижна розвага для будь-якого віку

 

Велотуризм

Відчуття свободи, тільки ти і дорога, ти і велосипед

 

Активні тури