Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Активний відпочинок

Підзаряди свою команду мандрівкою

 

У сучасних туристів все більшою популярністю користуються не просто поїздки в різні місця, з метою погуляти, сфотографуватися і повернутися, а активний відпочинок –  такий, що змушує задихатися від радості, і потім, по приїзду додому, із захопленням згадувати пережиті миті.

І ідеальне для активних турів місце знаходиться зовсім поруч – це Карпати. Тут можна знайти настільки великий вибір можливостей для активного відпочинку, що просто дух захоплює.

Цей мальовничий регіон – просто ідеальний вибір для тих, хто хоче не просто здорово провести час в дивовижно красивій місцевості, а й повноцінно відпочити душею і тілом.

Видів активного відпочинку в Карпатах багато, давайте трохи докладніше розглянемо найпопулярніші і затребувані з них.

Походи

Піші походи в Карпати - це щось неймовірне, особливе. Звичайна корисна для здоров'я прогулянка тут перетворюється в незабутню пригоду. Дивовижна природа Карпат просто заворожує своєю красою, а кришталево чисте повітря має свій власний, незабутній аромат і смак.

Покинувши затишний номер готелю, ви з перших кроків занурюєтеся в чарівну атмосферу, а звивисті стежки прямо манять до себе, і закликають прогулятися.

Вибір походів відрізняється різноманітністю, і пропонує туристам:

  • прогулянки до надзвичайно красивим водоспадів, найвідомішим з яких є знаменитий водоспад Шипіт;
  • походи в Національний Карпатський природний парк;
  • сходження на Говерлу;
  • і безліч інших цікавих прогулянок.

Рафтинг

Рафтинг - дивовижна розвага для будь-якого віку, головна особливість якої - відсутність необхідності в спеціальній підготовці. Сплав по бурхливих водах річки на рафтах - спеціальних надувних човнах особливої конструкції, не залишить байдужим нікого!

Ще одна примітна особливість рафтингу - для нього не існує поганої погоди, навіть навпаки - в дощовий день води річок стають особливо бурхливими, і створюють сприятливі умови для дійсно захоплюючого сплаву.

В основному рафтинг в Карпатах відбувається на річці Чорний Черемош, і ідеальний для даного виду активного відпочинку час - весна. Саме навесні, коли починають танути сніги, води Черемоша стають особливо повноводними, а сплави по ним - найбільше запам'ятовуються.

Поруч з Верховиною розташовано безліч таборів для рафтингу, в яких можна спробувати популярний вид відпочинку, в останні роки настільки популярного в Україні. Сезон рафтингових сплавів триває до жовтня, і взяти в них участь можуть дійсно всі - навіть діти від 10 років.

Скелелазіння

Кращий вибір для бажаючих побачити Карпати з абсолютно іншого боку, загадкового і прекрасного, відчути потужний приплив адреналіну і випробувати себе на міцність.

Спуститися по прямовисній стіні, пригорнутися до неї, і почути, про що шепочуть карпатські скелі - все це можливо з Анга Тревел!

Одне з найпопулярніших місць для скелелазіння в Карпатах - група скель «Протяте каміння». Неймовірне природне утворення з розбитих пластів пісчаної породи, просто перешите численними ходами і отворами.

Згідно з легендою, багато з ходів прориті горцями, що взимку нагрівали великі котли з водою і виливали її на скелі, тим самим розчищаючи собі шлях.

Найбільш популярна у скелелазів скеля «Соколине Око». Вона найбільш масивна у всій групі, і виглядає як сорокаметрова арка, що дійсно схожа на око хижого сокола.

Активний відпочинок з Анга Тревел в Карпатах - можливість не тільки відпочити, а й випробувати себе на міцність, відчути потужний приплив адреналіну і отримати по-справжньому барвисті спогади.

 
 

Походи

Піші походи в Карпати - це щось неймовірне, особливе

 

Скелелазіння

Кращий вибір для бажаючих випробувати себе на міцність

 

Рафтинг

Рафтинг - дивовижна розвага для будь-якого віку

 

Велотуризм

Відчуття свободи, тільки ти і дорога, ти і велосипед

 

Активні тури

 

Тури
Тури закордоном