Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції


Життя – це шлях. У когось це шлях до булочної і назад, у когось – кругосвітня подорож (К.Хабенський). Але Київська область доводить, що іноді навіть «шлях до булочної» може таїти в собі масу несподіваних сюрпризів і відкриттів!

Київська область: земна колиска

Сьогодні тільки ледачий не відвідав стольний град і його околиці. Нести вінценосну столичну корону непросто і так відповідально! Але яким же треба бути самовпевненим, щоб стверджувати: я бачив багато, якщо не все. Адже навіть корінні жителі визнають: загадки і дари Київщини воістину невичерпні! Можна прожити тут все життя, але не впізнати і половини.

Однак спробувати все ж варто – потрібно рано вставати і пізно лягати!

Жартома почати можна зі скандально відомої резиденції «Межигір'я», символу корупції президентського масштабу. Колись на його території знаходився Межигірський монастир, який знесли, щоб облаштувати резиденцію для урядовців. Зрозуміло, такий безбожний вчинок не мог залишитися безкарним. Але для тих, хто не забруднив своїх рук, буде цікаво оцінити масштаби розкоші: і клубний будинок «Хонка», і плавучий будинок прийомів, і зоопарк з екзотичними тваринами, і кінологічний цент, і автопарк, та інше. Щоб в черговий раз переконатися, що Грошей багато не буває, вам знадобиться день, не менше.

Ну, а далі Київська область не менш цікаві пам'ятки покаже

Коли данину моді віддали і вгамували спрагу цікавості, можна звернутися і до більш гідних об'єктів Київської області. Серед них:

Мальовниче село Буки, відоме своїм давньоруським минулим і перспективним справжнім, а також головним своїм надбанням – храмовим комплексом, власної ГЕС і міським парком, суцільно заставленим креативними інсталяціями та поцяткованим велодоріжками.

Планерна гора, улюблене місце фанатів параглайдингу, дельтапланінга і авіамодельного спорту, з якої на заході відкриваються самі запаморочливі види.

Музей народної архітектури та побуту в Переяславі-Хмельницькому, популярний скансен Київської області. Пам'ятка, до якої спрямовуються всі, хто хоч трохи цікавиться історією.

Найбільша кіностудія Victoria Film Studios у вигляді казкового замку.

 

І, зрозуміло, Київська область славиться історією, яка зберігається практично в усьому ...

Чорнобиль і Прип'ять, сумно відомі у всьому світі, але від цього не менш жадані для туриста місця.

Національний історико-етнографічний заповідник «Переяслав», який покликаний хоча б в загальних рисах відтворити народну архітектуру і побут XII-XVII ст.

Вишгородський історико-культурний заповідник, який зберігає пам'ять про героїчне минуле міста – ровесника Києва і його вічного супутника, улюбленого місця княгині Ольги.

Дендропарк «Олександрія», найбільший шедевр садово-паркового мистецтва XVIII ст., Чудова пейзажно-паркова композиція, символ якого – витончена колонада «Луна».

Заснований Ярославом Мудрим Богуслав – невеликий, але дуже мальовниче містечко на річці Рось.

Музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 р» з його бліндажами, командно-наглядовими пунктами, зразками бойової техніки, діорамою і меморіальним комплексом.

Символ однієї з найдавніших культур Трипілля (три долини, три поля, розділені трьома річками).

Цей далеко неповний перелік розкриває яскраві перспективи Київської області та її історії, для пізнавального та інших видів туризму.

Але очолювати його має, безумовно, Київ, досі не пізнаний навіть автохтонними киянами!

Поль Моран якось сказав: залізничний квиток збуджує більше надій, ніж лотерейний. Київська область доводить: навіть квиток на тролейбус обіцяє початок великих відкриттів в землях, де ти, здавалося, прожив цілу вічність!

 

15.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали