Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Подорож – це справжнє диво, справжнє радість душі! Потрапляти в зовсім іншу реальність, дізнаватися нове, відкривати для себе незвідане, отримуючи від цього задоволення і заряд енергії. Ніхто і ніколи не повертається з подорожі таким, яким він був раніше. Неймовірна кількість маршрутів дає можливість кожній людині відкрити себе з абсолютно іншого боку. У поїздці ми можемо бути ким завгодно, а, можливо, тільки завдяки новим враженням пізнати істинного себе. І це зовсім необов'язково далеко і дорого!

Кожне місто унікальне по-своєму. Славутич – хороший приклад цьому.

Скрізь, близько чи далеко, в Україні, за її межами, в кожному місці можна отримати щось нове, корисне для себе. Кожен уїк-енд варто пускатися на пошуки безмежного, чудового світу. Гуляючи незнайомими вулицями, виникає почуття, яке неможливо пояснити словами, його варто тільки відчути на собі. Це вражає! У кожного існує місто, яке не залишило серце байдужим, Славутич – одне з таких.

Хороший вибір: відвідати наймолодше містечко в Україні. Центральна вулиця з усіх боків засаджена соснами. Та й в принципі, все місто оточене могутніми, багаторічними хвойними деревами, що наповнюють повітря неповторним ароматом. Вічно зелене місто, завжди гарне і доглянуте. А взимку, коли інші міста країни ховаються в ковдру нудьги, Славутич укритий пухнастим снігом, що виблискує на сонці, заграє з гостями міста і місцевими жителями. Одним з чудових місць є парк.

У літню пору він наповнений веселощами і щастям, а в зимову пору – тишею і романтизмом. До такої атмосфери тепла і затишку неможливо бути байдужим. Люди в цьому містечку нагадую одну велику дружну сім'ю. Якщо місто можна назвати добрим, то Славутич саме такий, будь-який гість себе вшановує як вдома. Багато жителів можуть сказати, що щасливі жити саме в цьому прекрасному краї.

Побачити пам'ятки Славутича варто кожному!

Це місто наповнене великою кількістю архітектурних стилів. Навіть будинки тут цікаві та незвичайні, кожен квартал витриманий в стилі різних країн і мають відповідні назви: Бєлгородський, Ризький, Бакинський, та інші. Оскільки місто було побудовано після аварії на ЧАЕС, важливо було екстрено розселити людей з околиць. Ось для того і зводили Славутич. Пізніше сюди стали приїжджати фахівці, що працюють на стратегічно важливому для України об'єкті.

 

Місто енергетиків відоме на весь світ, адже багато країн взяли посильну участь в тому, щоб сучасний Славутич постав перед нами в тому вигляді, в якому він є зараз. Захоплюючі і специфічні монументи – візитна картка міста. Такі як: Пам'ятник героям Чорнобиля, Стела Орел, Золотий ангел Славутича, і багато інших ... Вони прикрашають, символізують і вносять в це місто свою родзинку.

Пам'ятки Славутича зачаровують своєю історією, справа в тому, що створені вони в різні часи, а певні з них в різні епохи і ось тільки в наш період їх злегка відреставрували. В цілому, культура міста ніяк не поступається тому, що ви зможете побачити в древніх європейських містечках, а в основному ви зможете не тільки поглянути, а й дізнатися значно більше корисної і безумовно привабливою інформації.

Молоде місто Славутич дивує своєю Історією

Чарівне місце, де ви легко отримаєте безліч потрібних і цікавих даних. Досить незвичайне місто, формально знаходиться у підпорядкуванні Київської області, а за фактом розкинулося на території Чернігівщини. Дивовижний факт: місце, де знаходиться міський ринок – це вже зовсім Київська область. Перейшли дорогу від ринку в бік кварталів, і ви знову в Київській;)

Побувавши тут, у вас з'явиться можливість опинитися відразу в двох областях. Місто з величезною швидкістю зростало, буквально за 15 місяців з'явилося це диво архітектури. В історії створення Славутича є інформація про те, що він будувався виключно для фахівців, які обслуговують станцію. Град створений штучно, в силу абсолютно всім відомої аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

У появі цього незвичайного міста брало участь 8 республік, ще тоді, Радянського Союзу – Україна, Литва, Латвія, Естонія, Грузія, Азербайджан, Вірменія і Росія. Кожна самостійна нині країна, внесла свій внесок у побудову дивовижного місця. Всі квартали принципово відрізняються один від одного, цілісну картину цього прекрасного міста абсолютно не псує, а навпаки робить його неймовірно миловидним. Історія міст – це безперервні протистояння, з яких в будь-якому випадку породжується своєрідний сюжет за допомогою представлених вам шедеврів.

08.12.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали