Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія "Київ Психоделічний"

Ціна туру:
від 200 грн
Дата екскурсії Очікуйте дату
Країна Україна
Регіон Полісся
Область Київська
Місто Київ
Тривалість 4 години
Вид Регулярні
Тип транспорту
Місце зустрічі Володимирський собор
Мова Російська мова, Українська мова, Англійська мова, Німецька мова, Італійська мова, Чешська мова, Французська мова, Китайська мова, Грецька мова, Іспанська мова, Польська мова, Іврит

 

Екскурсія, яка покаже, що у Вашому житті усе гаразд! ;)

 

Кажуть, що Вічне місто Рим настільки прекрасне, що його краса і велич зводить з розуму туристів. Напевно люди знають, про що говорять. Та мало хто знає, що Київ зводить з розуму не рідше за Рим. А що стає причиною - краса міста, його специфічна аура, це вже питання із сфери надсекретних матеріалів. Але божевілля в Києві справа буденна, і ми в цьому з вами переконаємося під час нашої екскурсії.

ПІШОХІДНО-АВТОБУСНА ЕКСКУРСІЯ

Для кого ця екскурсія? Для киян і гостей міста, яким цікаво зануритися в світ підсвідомого, не завжди зрозумілого і тому лякаючого і приваблюючого одночасно.

Що Ви дізнаєтесь під час екскурсії? Побачите багато чого цікавого, але ще більше почуєте і можливо захочете познайомитися ближче зі своїм "Підсвідомим". Але без допомоги кваліфікованих спеціалістів робити цього НЕ радимо.

Що ми побачимо в рамках екскурсії "Київ Психоделічний"?

В першій частині нашої екскурсії ми побачимо відомий усім Володимирський собор, не менш відому усім Кирилівську церкву, але в дещо іншому ракурсі ніж звикли туристи. Ці дві культові споруди мають пряме відношення до генія Врубеля і до його "божевілля". Під час нашої екскурсіїї ми дізнаємося і про Ангелів великого митця і про його Демонів, про його Музу і про те до чого вона його довела. Заглянемо в психіатричну лікарню (на хвилинку) і якщо нам пощастить, ми навіть організуємо примірку гамівної сорочки і влаштуємо собі таке "приватне дефіле". Отож нашими об'єктами стануть:

  • Володимирський собор
  • Кирилівська церква
  • Психіатрична лікарня №1 ім.Павлова
  • Музей снів

 

Чужих, тобто Врубелівських Ангелів і Демонів комусь може не вистачити, отож поїдемо шукати своїх. Ну а найкраще місце пошуку власних "тарганів", як казав дідусь Фройд - це сновидіння. Саме тому ми і відправляємося до Музею снів, в якому дізнаємося багато чого новенького.

  

Для закріплення матеріалу пропонуємо перекусити, чи випити кави з пробірки у абсент-барі "Палата №6", що на вул.Воровського,31а. Запис пацієнтів по телефону реєстратури (044) 486 51 52

В якості факультативу пропонуємо:

- нічну екскурсію в музей Булгакова;
- відвідати Пінчук Арт Центр;
- прийняти участь у квесті на відповідну тематику;
- подивитися фільм "Ігри розуму".

 

Для візуалізації подаємо інтерактивну карту нашого маршруту.
На ній позначені всі об'єкти, які ми подивимось під час нашої екскурсії "Київ Психоделічний".

 

Включено у вартість
Сплачується окремо

 

  • Транспортний супровід
  • Професійний супровід гіда
  • Екскурсії
  • Харчування
  • Особисті витрати
  • Факультативні екскурсії
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали