Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія "Київ Психоделічний"

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Полісся
Область Київська
Місто Київ
Тривалість
Вид Регулярні
Тип транспорту
Місце зустрічі Володимирський собор
Мова

 

Екскурсія, яка покаже, що у Вашому житті усе гаразд! ;)

 

Кажуть, що Вічне місто Рим настільки прекрасне, що його краса і велич зводить з розуму туристів. Напевно люди знають, про що говорять. Та мало хто знає, що Київ зводить з розуму не рідше за Рим. А що стає причиною - краса міста, його специфічна аура, це вже питання із сфери надсекретних матеріалів. Але божевілля в Києві справа буденна, і ми в цьому з вами переконаємося під час нашої екскурсії.

ПІШОХІДНО-АВТОБУСНА ЕКСКУРСІЯ

Для кого ця екскурсія? Для киян і гостей міста, яким цікаво зануритися в світ підсвідомого, не завжди зрозумілого і тому лякаючого і приваблюючого одночасно.

Що Ви дізнаєтесь під час екскурсії? Побачите багато чого цікавого, але ще більше почуєте і можливо захочете познайомитися ближче зі своїм "Підсвідомим". Але без допомоги кваліфікованих спеціалістів робити цього НЕ радимо.

Що ми побачимо в рамках екскурсії "Київ Психоделічний"?

В першій частині нашої екскурсії ми побачимо відомий усім Володимирський собор, не менш відому усім Кирилівську церкву, але в дещо іншому ракурсі ніж звикли туристи. Ці дві культові споруди мають пряме відношення до генія Врубеля і до його "божевілля". Під час нашої екскурсіїї ми дізнаємося і про Ангелів великого митця і про його Демонів, про його Музу і про те до чого вона його довела. Заглянемо в психіатричну лікарню (на хвилинку) і якщо нам пощастить, ми навіть організуємо примірку гамівної сорочки і влаштуємо собі таке "приватне дефіле". Отож нашими об'єктами стануть:

  • Володимирський собор
  • Кирилівська церква
  • Психіатрична лікарня №1 ім.Павлова
  • Музей снів

 

Чужих, тобто Врубелівських Ангелів і Демонів комусь може не вистачити, отож поїдемо шукати своїх. Ну а найкраще місце пошуку власних "тарганів", як казав дідусь Фройд - це сновидіння. Саме тому ми і відправляємося до Музею снів, в якому дізнаємося багато чого новенького.

  

Для закріплення матеріалу пропонуємо перекусити, чи випити кави з пробірки у абсент-барі "Палата №6", що на вул.Воровського,31а. Запис пацієнтів по телефону реєстратури (044) 486 51 52

В якості факультативу пропонуємо:

- нічну екскурсію в музей Булгакова;
- відвідати Пінчук Арт Центр;
- прийняти участь у квесті на відповідну тематику;
- подивитися фільм "Ігри розуму".

 

Для візуалізації подаємо інтерактивну карту нашого маршруту.
На ній позначені всі об'єкти, які ми подивимось під час нашої екскурсії "Київ Психоделічний".

 

Включено у вартість
Сплачується окремо

 

  • Транспортний супровід
  • Професійний супровід гіда
  • Екскурсії
  • Харчування
  • Особисті витрати
  • Факультативні екскурсії
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали