Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Для того, щоб отримати естетичне задоволення, насолодитися унікальними пам'ятками і зануритися в багатовікову історію, досить просто зібратися і відправитися в саме знамените і гарне місто України – Київ! Ну, а якщо ви тут живете і думаєте, що знаєте про своє місто все – зателефонуйте нам і ми переконаємо вас в зворотному! Рідна столиця таїть в собі багато цікавого, маловідомого і привабливого. Ви переконаєтеся в цьому, як тільки підете на екскурсію, організовану нашою командою.

Київ – місто каштанів, любові та історії!

Кожна дитина знає, що Київ – столиця України, найбільше і насичене історичними подіями місто. Але не кожен мав можливість відчути ту теплу атмосферу, позитивну енергетику і гостинність міста на Дніпрі.

Столиця багата цікавими місцями, пам'ятками і архітектурними пам'ятниками, про які можна написати не один бестселер.

Вирушаючи на екскурсію по цьому дивовижному місту, готуйтеся до величезного сплеску емоцій і захоплення!

Пам'ятки Києва – національне надбання!

Пам'ятки Києва настільки різноманітні, що кожен зможе знайти для себе те, що йому буде до душі.

Величезна кількість музеїв, театрів, парків та скверів, в яких панує атмосфера старовини і сучасності одночасно. Але саме в цьому місті знаходиться справжня перлина – Києво-Печерська Лавра. Це найдавніший монастир на Русі. Це унікальна культова споруда 11-12 століть є об'єктом світової спадщини і охороняється ЮНЕСКО.

Величезне релігійне та історичне значення має храм Софія Київська, велич і краса якого вражають. Андріївський узвіз – улюблене місце туристів і городян, адже саме тут кожен куточок, кожен камінь і ліхтар просякнуті духом старовинного міста. На вершині спуску велично стоїть Андріївська церква, а під час спуску вас зустрінуть музей Булгакова, театри, галереї і безліч цікавих місць.

 

Неможливо обійти увагою відомий кожному Будинок з химерами 1903 року. Міфічні скульптури, що прикрашають будинок, ніби оберігають його таємниці і легенди. Неймовірним зразком готичної архітектури є Миколаївський костел 1909 року. Маріїнський палац, який знаходиться в цьому місті, є одним з найкрасивіших в Україні. Хіба не чудово прогулятися Хрещатиком, обійти старовинні культові споруди, насолодитися чудовою архітектурою, відвідати дивовижний ботанічний сад та інші історичні та культурні пам'ятки міста.
 

Насичена історія Києва

Історія Києва настільки насичена подіями і цікава, що неможливо просто з нею ознайомитися, нею треба перейнятися. Всі ми з дитинства пам'ятаємо легенду про братів Кия, Хорива та Щека, а також сестрі їх Либідь, які заснували місто і назвали честь старшого брата. Офіційною датою заснування вважається 482 рік. У 988 році християнства стало офіційною релігією, завдяки князю Володимиру.

 

Територія входила до складу багатьох держав і була важливим центром слов'янських земель. З 1934 року є столицею України, культурну та архітектурну скарбницею країни. Втім, про історію Києва можна говорити нескінченно довго, адже не дарма на шкільних уроках історії цього відведено далеко не один рік... Місто вражає своєю історичною спадщиною і духом історизму тут пронизане абсолютно все. 

 

 

26.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали