Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Ви думаєте, дитинство вже минуло, і повернутися в нього хоч ненадовго не вийде? Неправда! Екскурсії по Києву з ANGA Travel - це ваша можливість зробити невелику подорож у часі, і зануритися в щасливі спогади. Запрошуємо вас в один з найбільш унікальних музеїв Києва - музей іграшок.

Подарований батьками конструктор, улюблена лялька - ці речі дбайливо зберігаються в нашій пам'яті, і навряд чи ви сподівалися знову їх побачити. А даремно - в цьому музеї старі іграшки отримують нове життя.

Тут вас чекає понад 10 тисяч унікальних експонатів - раритетні машинки, поїзди, неваляшки, ляльки та багато іншого - вік багатьох з них вже перевищив століття. Цілком можливо, що в дитинстві ваших прабабусь і прадідусів були саме вони.

Екскурсія в музей - можливість подарувати собі і своїй дитині подорож у казку, адже гуляючи тут, ви зможете побачити, з чим гралися діти в різний час, подивитися, як з плином часу змінювалися дитячі іграшки.

Ви думаєте, трансформер - сучасний винахід? Як би не так! У музеї ви побачите іграшки-трансформери, вироблені ще в 30 роках минулого століття. Звичайно, вони перетворювалися не в бойових роботів, а в різних тварин і сільськогосподарські машини, але від цього вони не стають менш цікавими.

Ще одна гордість музею - колекція незвичайних ляльок, в якій їх представлено понад три сотні. Серед них є справжні казкові принцеси - в тендітних туфельках, з елегантними зачісками і пишних бальних сукнях - справжня мрія будь-якої дівчинки.

Є тут і найперші Барбі, випущені в 60-х роках, і ляльки в національних вбраннях з 36 світових країн. Але найцікавіші експонати, представлені серед всього цього різноманіття - ляльки, повністю виготовлені з природних матеріалів, і пофарбовані натуральними барвниками.

Ще одна визначна пам'ятка музею - лялька академіка Богомольця. Її колись подарувала музею невістка вченого.

 

Музей іграшок радує відвідувачів безліччю експонатів - літачки і брязкальця, пістолети, машинки, планетоходи і дитячі залізні дороги, старовинна іграшковий посуд і меблі - перерахувати всі експонати просто неможливо.

Вони дивують сучасних дітей своєю простотою і невибагливістю, а у відвідувачів старшого віку викликають щемливе відчуття в серці і безліч приємних, і, здавалося б, забутих дитячих спогадів.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали