Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Дитячий відпочинок

Канікули у дитини? Дитячий табір – краще рішення люблячих батьків!

Дитинство – особливий період життя! Саме його ми згадуємо з посмішкою на обличчі! Улюблена пора кожної дитини – канікули і, якщо Ви хочете наповнити життя свого чада яскравими подіями і позитивними емоціями, – ми знаємо, що Вам запропонувати. Сучасних дітей вже не здивуєш оригінальними іграшками, модними речами або новими гаджетами.

Подорожі – ось, що потрібно дітям. Ну, а оскільки дитинство – це важливий період з точки зору фізичного і психічного розвитку, в якому закладається, власне, фундамент особистості, вкрай важливо, щоб дитина якомога частіше комунікувала з іншими дітьми.

Дитячі табори – справжня знахідка для батьків. Мами і тата спокійні за життя і здоров'я свого чада, а діти, в свою чергу, проводять канікули з користю! Грамотно організовані програми, режим, заняття (в яких діти пізнають світ граючись), захоплюючі заходи – все це доводиться до душі і малюкам, і навіть підліткам.

 

Квиток в світ безтурботного відпочинку – путівка в табір. Україна – відмінний вибір для літніх канікул!

Як виявилося, діти з нетерпінням чекають свої літні канікули, а ось батьки передчувають цю дитячу відпустку з легкою долею переживання. Куди відправити дитину влітку? Чи комфортні умови проживання? Наскільки компетентні педагоги? А чи будуть якісь навчальні програми? Все це – питання, які турбують свідомих батьків. І виявляється, що вибір путівки в табір – не така проста справа, як може здатися на перший погляд. Чи варто говорити, що організацією подібних подорожей повинні займатися компетентні фахівці? Маючи багаторічний досвід в організації дитячих канікул, знаючи дитячі табори зсередини, ми гарантуємо чудовий відпочинок для Вашої дитини!Квиток в світ безтурботного відпочинку – путівка в табір. Україна – відмінний вибір для літніх канікул!

Безтурботний відпочинок - це гарно підготовлений відпочинок.

Летний Детский отдых и Детские лагеря в Украине 2018 Лагерь для маленьких деток, лагеря для подростков на лето - Анга Тревел

Дитячий відпочинок на морі влітку в Україні – який табір Обрати?!

Відпочинок без моря – не відпочинок! Так і знайте, дорогі батьки! Яскраві сонячні дні, морський бриз, солонуватий (корисний для здоров'я) повітря, активні розваги та ігри на пляжі... Все це діти просто обожнюють. Будь-який дитячий табір, якому пощастило розташуватися на березі моря, найчастіше, завжди переповнений дітьми. Тому подумати про покупку путівки в літній табір для дітей потрібно завчасно. Авось, до того моменту, коли Ви будете готові прийняти рішення і відправити своє чадо в «оптимальний» табір, там просто не буде місця, адже хтось визначився з вибором табору раніше, ніж Ви.

Досвідчені вожаті, тренери та педагоги зроблять все можливе, щоб діти відчули на собі всі принади духу колективізму і командної взаємодії. Табір для маленьких дітей – це не тільки яскраві спогади, а й можливість для дитини відчути себе повноцінною частинкою соціуму. Мабуть, не можна не погодитися з тим, що це стане в нагоді кожній людині! Як не дивно, але такі літні табори припадають до душі і підліткам. Тут багато що відбувається вперше! У кого-то навіть трапляється перше кохання;)

Літній спортивний дитячий табір - Анга Тревел Дитячий відпочинок на морі у літньому таборі - Анга Тревел

 

Дитячі табори за кордоном на літо – для тих, хто хоче для своїх дітей більшого!

Детский отдых на лето, Летний Детский отдых и Детские лагеря в УкраинеЯкщо табір за кордоном – то тільки з Анга Тревел. Ми особисто відправляли своїх дітей в кожен табір, який тепер пропонуємо своїм клієнтам! Сотні задоволених маленьких мандрівників провели свої канікули в місцях, які ми рекомендуємо. Тому якщо Ви шукаєте дитячий табір за кордоном для своєї дитини – вважайте, що Ви його вже знайшли! Батьки, для яких важлива наявність розважальні програм, спортивних занять точно можуть бути спокійними. Крім цього є ще один дуже важливий момент! Мова! У країні перебування, як відомо, дітям простіше вивчити нову мову.

Приємні враження – це не все, що чекає дітей в таборах Болгарії, Туреччини та Польщі! Знайомство з однолітками, розвиток комунікативних навичок, розширення кругозору і, зрозуміло, відновлення здоров'я, оздоровчий ефект в цілому – те, що гарантовано Ваше чадо «привезе додому» після відпочинку. Вартість дитячого відпочинку за кордоном дуже дружелюбна! Ви дуже здивуєтеся, коли побачите наші вигідні пропозиції.

 

Хочете гори? Дитячий табір в Карпатах – гарне рішення!

Якщо Вам самим пощастило колись побувати в Карпатах – напевно, Ви згадуєте цю відпустку з захопленням! Пишність мовчазних гір, зачаровують пейзажі, дивовижна атмосфера, цілюще повітря і водні джерела... За відновленням здоров'я – сюди! За психологічним спокоєм – в Карпати! Якщо Ви не впевнені в тому, що Ваше чадо готове до «самостійного» відпочинку на морі влітку – подаруйте йому путівку в дитячий табір в Карпатах!

Перед дітьми постане велич первозданної природи... Навколишня краса надихає, вселяє в свідомість любов до світу, умиротворяє, відновлює здоров'я, вчить сміливості і впевненості в собі і, звичайно ж, неймовірно радує. AngaTravel – найкраща організація відпочинку для дітей на Карпатських, прикарпатських та Закарпатських територіях! Покажіть нам точку на карті України, куди б Ви хотіли відправити на літо свою дитину, і ми організуємо для неї кращі канікули. Бездоганна екологія цих місць – одна з головних переваг, а в плані комфорту тут створені всі умови для дітей.

Спортивний туристичний табір для ваших дітей - Анга Тревел Велопрогулянки в дитячому таборі. Літні та осінні табори для дітей
 
ДИТЯЧІ ТАБОРИ
Дитячі тури
Літо 2018
ЕКСКУРСІЇ

Дитячі екскурсії

15.11.2017