Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Дитячі табори

Путівка в Дитячий табір – найкраще рішення люблячих батьків! Та відповідь на питання куди відправити дитину літом

Дитинство – особливий період життя! Улюблена пора кожної дитини – канікули і, якщо Ви хочете наповнити життя свого чада яскравими подіями і позитивними емоціями, – ми знаємо, що Вам запропонувати. Сучасних дітей вже не здивуєш оригінальними іграшками, модними речами або новими гаджетами. Путівка в дитячий табір це квиток в нове життя. Наприклад, дитячий табір під Києвом, хороший варіант, близько і дуже ефективно!

Подорожі – ось, що потрібно дітям. Ну, а оскільки дитинство – це важливий період з точки зору фізичного і психічного розвитку, в якому закладається, власне, фундамент особистості, вкрай важливо, щоб дитина якомога частіше спілкувалась з іншими дітьми. Ми пропонуємо різні дитячі табори але всі вони перевірені та надійні.Дитячі табори – справжня знахідка для батьків. Мами і тата спокійні за життя і здоров'я свого чада, а діти, в свою чергу, проводять канікули з користю! Грамотно організовані програми дитячих таборів, режим, заняття (в яких діти пізнають світ граючись), захоплюючі заходи – все це доводиться до душі і малюкам, і навіть підліткам. У нас є путівки в англомовні дитячі табори, спортивні дитячі табори, путівки в табори за кордон. Можна вибрати дитячий відпочинок в таборі як на морі так і в горах: кожен дитячий табір дуже специфічний та особливий.

Дитячі табори та путівки до дитячих таборів від туроператора Anga Travel:

  • Дитячі табори в Україні,
  • Дитячі табори в Греції,
  • Дитячі табори в Болгарії.

Взагалі ми можемо докласти вам дитячий табір на будь-який регіон: дитячий табір Одеса, дитячий табір Харків, дитячий табір Київ, дитячий табір Дніпро, дитячий табір Артек, дитячий табір Запоріжжя, дитячий табір Буковель і багато інших. Купити путівку в дитячий табір ви можете у нас в офісі або ж залишивши заявку на сайті.

Квиток в світ безтурботного відпочинку – путівка в табір – відмінний вибір для літніх канікул!

Як виявилося, діти з нетерпінням чекають свої літні канікули, а ось батьки передчувають цю дитячу відпустку з легкою долею переживання. Куди відправити дитину влітку? Чи комфортні умови проживання? Чи можливий спортивний табір для дітей? Наскільки компетентні педагоги? А чи будуть якісь навчальні програми? Все це – питання, які турбують свідомих батьків. І виявляється, що вибір путівки в табір – не така проста справа, як може здатися на перший погляд. Чи варто говорити, що організацією подібних подорожей повинні займатися компетентні фахівці? Маючи багаторічний досвід в організації дитячих канікул, знаючи дитячі табори зсередини, ми гарантуємо чудовий відпочинок для Вашої дитини!Квиток в світ безтурботного відпочинку – путівка в табір (Україна) – відмінний вибір для літніх канікул! Родзинка наших літніх пригод це дитячий табір "Anga Camp". Це поєднання неймовірних емоцій і крутого досвіду, тут вам і дитячий табір в Греції, і дитячий табір на море і звичайно ж, мовний табір для дітей.

Безтурботний відпочинок дітей в Україні - це гарно підготовлений відпочинок.

Дитячий відпочинок на морі влітку – який табір Обрати?!

Відпочинок без моря – не відпочинок! Так і знайте, дорогі батьки! Яскраві сонячні дні, морський бриз, солонуватий (корисний для здоров'я) повітря, активні розваги та ігри на пляжі... Все це діти просто обожнюють. Будь-який дитячий табір, якому пощастило розташуватися на березі моря, найчастіше, завжди переповнений дітьми. Тому подумати про покупку путівки в літній табір для дітей потрібно завчасно. Авось, до того моменту, коли Ви будете готові прийняти рішення і відправити своє чадо в «оптимальний» табір, там просто не буде місця, адже хтось визначився з вибором табору раніше, ніж Ви.  Дитячий табір "Anga Camp" був створений на найновіших концепціях. За основу брали дитячий табір Артек, але полность переосмислили і прибрали всі недоліки, які включав Артек. "Anga Camp" це не дитячий табір - це кампус, який поєднує в собі всі "+" і прибирає всі "-" звичайного табору!

Досвідчені вожаті, тренери та педагоги зроблять все можливе, щоб діти відчули на собі всі принади духу колективізму і командної взаємодії. Табір для маленьких дітей – це не тільки яскраві спогади, а й можливість для дитини відчути себе повноцінною частинкою соціуму. Мабуть, не можна не погодитися з тим, що це стане в нагоді кожній людині! Як не дивно, але такі літні табори припадають до душі і підліткам. Тут багато що відбувається вперше! У кого-то навіть трапляється перше кохання;)

Дитячі табори на морі в літку – для тих, хто хоче для своїх дітей більшого!

Ми особисто відправляли своїх дітей в кожен табір, який тепер пропонуємо своїм клієнтам! Сотні задоволених маленьких мандрівників провели свої канікули в місцях, які ми рекомендуємо. Тому якщо Ви шукаєте дитячий табір в для своєї дитини – вважайте, що Ви його вже знайшли! Батьки, для яких важлива наявність розважальні програм, спортивних занять точно можуть бути спокійними. Крім цього є ще один дуже важливий момент! Мова! У країні перебування, як відомо, дітям простіше вивчити нову мову.

Хочете гори? Дитячий табір в Карпатах – гарне рішення!

Якщо Вам самим пощастило колись побувати в Карпатах – напевно, Ви згадуєте цю відпустку з захопленням! Пишність мовчазних гір, зачаровують пейзажі, дивовижна атмосфера, цілюще повітря і водні джерела... За відновленням здоров'я – сюди! За психологічним спокоєм – в Карпати! Якщо Ви не впевнені в тому, що Ваше чадо готове до «самостійного» відпочинку на морі влітку – подаруйте йому путівку в дитячий табір в Карпатах!

Перед дітьми постане велич первозданної природи... Навколишня краса надихає, вселяє в свідомість любов до світу, умиротворяє, відновлює здоров'я, вчить сміливості і впевненості в собі і, звичайно ж, неймовірно радує. AngaTravel – найкраща організація відпочинку для дітей на Карпатських, прикарпатських та Закарпатських територіях! Покажіть нам точку на карті України, куди б Ви хотіли відправити на літо свою дитину, і ми організуємо для неї кращі канікули. Бездоганна екологія цих місць – одна з головних переваг, а в плані комфорту тут створені всі умови для дітей.

 
Всі
Табори в Україні
Табори за кордоном