Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсії по Києву для дітей

Екскурсії по Києву для дітей - це відмінно продумана програма екскурсій для Ваших дітей щоб їм було цікаво слухати екскурсовода, відвідувати різні історичні та мальовничі місця і отримувати нові знання про нашу столицю в цілому і про інших різних цікавих історичних подіях і корисні речі.
Нашою компанією розроблена цікава програма екскурсій для дітей різних вікових категорій, як від самих маленьких, так і для школярів.

Автобусні екскурсії по Києву це відмінна можливість побачити всі визначні пам'ятки столиці за короткий проміжок часу. Також Київ, як і багато європейських міст, має екскурсії по Києву на двоповерховому автобусі.

Пішохідні екскурсії по Києву, це родзинка подорожей Україною. Ми також не забули про самих маленьких і юних госятх. У нас є екскурсії по Києву для дітей.

Побачите самі неймовірні види української столиці все це і багато іншого - оглядові екскурсії по Києву. Ми пропонуємо тільки цікаві екскурсії по Києву, без нудних історичних лекцій і 100 км піших маршрутів.

На наших екскурсіях діти відвідають безліч музеїв і виставок, мальовничих історичних місць, відвідають різні культові споруди, різні фабрики, зоопарки, візьмуть участь в різних іграх, квестах і майстеркласи, а також спробують смачні вироби на гастрономічних екскурсіях по місту.

Побувавши на наших екскурсіях у дітей будуть найкращі уявлення про минуле, сьогодення і майбутнє нашої країни...

Екскурсії для дітей

Екскурсії

Экскурсія Класичний Київ

 

Экскурсія Класичний Київ