Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Прийом гостей в Києві

У розділі «Екскурсії для приїжджих» підібрані екскурсії по самим основним історичним і мальовничим пам'яток Києва. Гості нашого міста зможуть дізнатися від наших досвідчених екскурсоводів багато цікавої і корисної інформації, побачити Київ у всій його красі і отримати масу задоволення і незабутніх вражень від нашої столиці. Автобусні екскурсії по Києву це відмінна можливість побачити всі визначні пам'ятки столиці за короткий проміжок часу.

Для іноземних туристів наша компанія надає можливість замовити індивідуальні екскурсії на іноземних мовах. Також Київ, як і багато європейських міст, має екскурсії по Києву на двоповерховому автобусі

Побачите самі неймовірні види української столиці все це і багато іншого - оглядові екскурсії по КиєвуПішохідні екскурсії по Києву, це родзинка подорожей Україною.

Гостям з інших країн пропонуємо екскурсії по Києву англійською. Все буде на вищому рівні! Anga Travel поіншому не вміє :)

Також для іноземних туристів і гостей Києва ми зможемо організувати трансфер з аеропорту, автобусного чи залізничного вокзалу і поселити в затишний готель нашого міста, ми лідери на ринку екскурсії по Києву для іноземців!

Ми пропонуємо тільки цікаві екскурсії по Києву, без нудних історичних лекцій і 100 км піших маршрутів.

Тури по Києву для іноземців це відмінна можливість познайомити гостей з традиціями нашої країни і культруи в цілому..

Нашi переваги

Экскурсія Класичний Київ

 

Экскурсія Класичний Київ