Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсії по Києву для киян

Екскурсії по Києву для киян - це чудовий спосіб дізнатися своє місто краще, вивчити його історію та таємниці, побувати в різних маловідомих місцях Києва і зануритися в його традиції і побут, в якому жили наші предки, відомі і багаті особистості цього прекрасного міста, а також різні національні меншини. Автобусні екскурсії по Києву це відмінна можливість побачити всi пам'ятки столиці за короткий проміжок часу. 

Ми також не забули про самих маленьких і юних госятх. У нас є екскурсії по Києву для дітей. 

На наших екскурсіях Ви зможете відвідати безліч цікавих, історичних і мальовничих місць, побувати в красивих особняках, старих церквах і монастирях, різних печерах і підземеллях, від наших екскурсоводів дізнаєтесь багато цікавої інформації про Київ і про те, які таємниці зберігає наше місто. Також у Вас буде прекрасна можливість скуштувати смачні традиційні страви української кухні, приготовані по секретним рецептами, і незвичайні страви з кухні різних національних меншин, які проживають в нашому місті, на різних дегустаційних екскурсіях, ми лідери на ринку екскурсії по Києву для іноземців!

Також Київ, як і багато європейських міст, має екскурсії по Києву на двоповерховому автобусі.

Побачите самі неймовірні види української столиці все це і багато іншого - оглядові екскурсії по Києву.

Пішохідні екскурсії по Києву, це родзинка подорожей Україною. Ми пропонуємо тільки цікаві екскурсії по Києву, без нудних історичних лекцій і 100 км піших маршрутів.

Внизу Ви можете ознайомитися зі списком наших екскурсій, які пропонує туроператор Anga Travel для киян.

Гостям з інших країн пропонуємо екскурсії по Києву англійською. Все буде на вищому рівні! Anga Travel поіншому не вміє :)

Екскурсії

Экскурсія Класичний Київ

 

Экскурсія Класичний Київ