Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Екскурсія "Київ Етнічний"

Ціна туру:
від 0 грн.
Дата екскурсії
Країна Україна
Регіон Полісся
Область Київська
Тривалість
Вид Регулярні
Тип транспорту
Мова

Українська культура та традиції Києва

Народ, який не знає свого минулого, чи цурається власних традицій приречений на знищення, рабство і вимирання. Українцям за свою багатовікову історію довелося пережити чимало. Не раз існування цілого народу було під питанням. Але ми вистояли і продовжуємо стояти з гордо піднятою головою и широко розправленими плечима. Як і чому це нам вдається? Все просто. Ми знаємо хто ми і ми горді цим. Ми знаємо хто наші предки і ми не цураємося свого минулого. Ми знаємо куди йдемо і звідки прийшли. А отже у нас є, як-то кажуть стержень нації, який і дозволяє нам жити і бути Українцями.

 

Пропонуємо разом з нами поринути в чарівний, багатий і колоритний світ української культури, історії, традицій, обрядів, смачної кухні і: відвідати один із найбільших скансенів Пирогів, або поїхати в гості до Савки на його Хутір, або завітати до козаків у Мамаєву Слободу, або "напроситися" до власника "Етно-села". А може Ви готові до кількаденного знайомтсва з українською культурою і хочете відвідати усі ці локації? Нема питань, ми це для Вас влаштуємо з превеликим задоволенням!

АВТОБУСНО-ПІШОХІДНА ЕКСКУРСІЯ

Що ми побачимо в рамках екскурсії "Київ Етнічний"?

Під час нашої екскурсії ми відвідаємо одне із цікавих місць, кожне з яких має свою родзинку і колорит. Гості міста та кияни можуть обрати для себе будь-який з варіантів, а при бажанні, можуть поєднати в один день відвідини двох різних об'єктів. Хоча, наші експерти не радять цього робити, бо, по-перше, Ви ризикуєте стомитися. Ну а по-друге, як кажуть наші польські сусіди "що забарзо, то не здраво" і така овердоза вражень може зашкодити якісному "засвоєнню" матеріала. Доречі, наш гід може влаштувати Вам таке собі ВНО на перевірку рівня засвоєння матеріалу побаченного і почутого під час екскурсії. Отож взуваємо зручні черевики, беремо за собою воду та перекус і їдемо в:

1) Скансен (музей під відкритим небом) Пирогів. Дорога до локації від місця збору займе близько 30 хвилин.

або в

2) Українське етно-село (приватний музей-садибу). Дорога до локації від місця збору займе приблизно 30 хвилин.

або на

3) Хутір Савки (приватний музей-садибу). Дорога до локації від місця збору займе 20 хв.

або в

4) Мамаєву слободу (козацькій хутір). Дорога до локації від місця збору займе 15 хв.

 

ВАРІАНТ 1

Музей під відкритим небом Пирогів (територія експозиції займає 150 гектарів)

 

Ідеальний вибір для:

 • дитячих груп;
 • груп школярів;
 • тих, хто хоче детально ознайомитися з побутом та архітектурою усіх українських регіонів;
 • туристів, які люблять багато ходити і отримувати багато інформації.

Тут на Вас чекають вісім експозицій: Південь України, Середня Наддніпрянщина, Полтавщина, Слобожанщина, Поділля, Полісся, Карпати, Народні творчість. Кожна споруда передає українські традиції, адже в кожній хаті для огляду доступні автентичні вишиванки, ікони, килими, рушники, традиційний одяг, посуд, знаряддя праці, музичні інструменти.

ВАРІАНТ 2

Українське Етно-Село (компактна, але чималенька за площею експозиція)

 

Ідеальний вибір для:

 • корпоративних виїздів;
 • дужньої чи сімейної "вилазки" на природу;
 • тих, хто хоче поєднати відпочинок на природі та знайомство з побутом українського села;
 • тих, хто хоче смачно поїсти, а то й самому приготовути страви на мангалі.


Тут на Вас чекає багато чого цікавого. Саме в цьому селі знаходиться церква з дерев'яним різним іконостастом, саме тут у Вас буде можливість познайомитися з симпатяшками свинками, розкішними павами, кумендними кізками. Тут у Вас будет можливість спробувати свої сили в якості коваля. В Етно-селі на вас чекають дигустації наливок. І взагалі, тут так гарно, спокійно, гармонійно, що можна просто полежати на травичці і відпочити від буденності.

ВАРІАНТ 3

Хутір Савки (територія експозиції невелика, але дуже насичена цікавими об'єктами)

 

Ідеальний вибір для:

 • дитячих груп;
 • груп школярів;
 • тих, хто хоче познайомитися з побутом селян 18-19 століття;
 • туристів, які люблять приймати участь у майстер класах, та які цікавляться традиційними українськими ремеслами;
 • тих, хто хоче зробити неймовірно класні фото;
 • тих, хто хоче скуштувати смачні страви із печі.


Українці дуже гостинна нація і переконатися в цьому ми зможемо навідавшися в гості до пана Савки в його Хутір. А тут і музей, в якому зібрані предмети побуту, традиційний одяг, музичні інструменти, і міні-зоопарк з домашніми тваринами, і кузня, і чудовий двір уквітчаний мальвами та чорнобривцями. Після відвідин Хутору пана Савки ви будете знати якщо не все про життя українського села 18-19 століття, то майже все. Всі бажаючі зможуть не тільки скуштувати страви з печі, а й прийняти активну участь у їх приготуванні.

ВАРІАНТ 4

Мамаєва Слобода (територія експозиції займає 9,2 гектара)

 

Ідеальний вибір для:

 • тих хто любить драйвовий та активний відпочинок;
 • дитячих груп та груп школярів;
 • проведення корпоративних заходів;
 • прийому бізнес-партнерів .


Хочете побачити як живуть справжні козаки так козачки? Тоді Вам сюди, в Мамаєву Слободу. А тут і ковалі, і козаки з шаблями, і красиві козачки, і пісні, і кінні шоу. Адже козаки не тільки воювати вміли, а й розважатися. Переконатися в цьому можна на власному досвіді - тим більше, що їхати сюди зовсім недалеко. Доречі, тих хто приходить в Слободу у вишиванці, зазвичай, чекає сюрприз.

І не забудьте, що на території цих об'єктів ми можемо не тільки дивитися і візуально сприймати інформацію, а й приймати активну участь у різних дійствах, майстер-класах, конкурсах. Тут можна прикупити всяку всячину (сувеніри, вишиванки, прикраси, обереги), покататися на конях, возах, волах (і таке буває), поспівати, потанцювати, покуховарити, спробувати себе в якості коваля чи навіть козака і постріляти із лука чи помахати шаблею.

 

Як правило, наші екскурсії розраховані на добру половину дня. Але "заморити черв'ячка" у вас буде можливість і в Пирогово, і в Етно-селі, і на Хуторі Савки і в Мамаєвій слободі. Маєте при собі смачні сендвічі - займайте зручні місця на природі і насолоджуйтеся "міні-пікніком". Хочете гульнути? Для вас ресторани і кафе з автентичними українськими стравами та напоями.

Після нашої подорожі, рекомендуємо:

- відвідати музей вишивки (вул.Курчатова 23-А);
- відвідати музей Гончара, де завжди відбуваються цікаві дійства;
- відвідати музей народного декоративного мистецтва (на території Лаври).

  

Для візуалізації подаємо інтерактивну карту нашого маршруту.
На ній позначені всі об'єкти, які ми подивимось під час нашої екскурсії "Київ Етнічний".

 

Включено у вартість
Сплачується окремо

 

 • Транспортний супровід
 • Професійний супровід гіда
 • Екскурсії
 • Харчування
 • Особисті витрати
 • Вхідні квиточки:
  Пирогів 40 грн.,
  Мамаєва Слобода100 грн. доросл. 60 грн. дитяч.,
  Етно-село від 10 грн.,
  Хутір Савки від 90 грн.доросл.
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали