Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

 

Чаруюча панорама Кримських пейзажів п'янить не гірше насичених вин. Тут живе пишність, у всіх своїх проявах. Звичайно, поніжитися в променях ласкавого сонця – щось, що взагалі не можна упускати. Заради того сюди і їдуть... Але не морем єдиним... Крим – територія, яка полонить душу і побувавши тут один раз, виникає чітке розуміння першопричини.

АР Крим: перехрестя культур

Хочете розсмішити Бога – розкажіть йому про свої плани на найближчі 10 років. Єдине, до чого він поставиться серйозно, так це до екскурсій по АР Крим. Тому що це – унікальне місце, яке можна відкривати для себе все життя!

Туристичний регіон міжнародного значення здатний перераховувати і демонструвати свої принади вічно:

 • Сила-силенна здравниць на морському березі.
 • Нікітський ботанічний сад, справжній витвір ландшафтного мистецтва.
 • Храм на скелі Фороська церква.
 • Символ Криму – Ластівчине Гніздо.
 • Воронцовський палац з розкішним парком.
 • Масандрівський палац і винні підвали.

І це ще не все! АР Крим пам'ятками дуже багата!

 • Лівадійський палац, місце проведення легендарної Ялтинської конференції.
 • Панорамний підйомник на гору Ай-Петрі і найвищий водоспад України Учан-Су.
 • Шедевр природи «Долина привидів» на горі Демерджі.
 • Мальовничий природний комплекс Великий каньйон.
 • Печерне місто Чуфут-Кале в Бахчисараї.
 • Монастир Успенський скит.
 • Геомассів Кара-Даг, який не має аналогів в Європі.
 • Старовинний Керч і вічно святкова Ялта.

Хочете побачити всі багатства, якими володіє АР Крим? Пам'ятки тут можна розділити на масу категорій: природні, рукотворні, історично значимі... І, повірте, вам не вистачить і року активної подорожі по Криму, якщо ви хочете побачити все. І кожен раз, повертаючись на те ж саме місце, де ви, здається, нещодавно були, ви все одно будете відкривати для себе щось нове, раніше незвідане.

 

А хіба можна випустити з уваги ці кримські перлини: Євпаторія, Феодосія, Судак, Сімеїз, Місхор, Коктебель, Новий Світ, Сімферополь і Севастополь.

Окрема кримська тема – це різнонаціональна кухня, просто рай для гурманів: чебуреки, кубете, плов, лагман, пахлава медова, шакраба і багато іншого. Звідси не гріх привезти з відпустки парочку зайвих кілограмів, адже спробувати якомога більше смаколиків ви просто зобов'язані.

Ну і сама культова щорічна подія в Криму – музичний фестиваль «КаZантип». Хоча, це аж ніяк не все, чим розважають себе кримчани. Тут кожен день – свято. У цьому навіть сумніватися не варто.

А що ви знаєте про АР Крим? Історія вічна...

Пишність кримської території століттями привертала до себе увагу. Які тільки народи не мріяли роздобути у володіння ці дивовижні землі... І, так вже історично склалося, що АР Крим та історія цього крихітного раю на землі, мало кого залишає байдужим. В наслідок давноминулих і навіть забутих подій, сьогодні на території Криму проживає стільки національностей, що, здається, ніде більше не можна зустріти такої величезної кількості різних людей, мирно уживаються на єдиній території.

З часткою скепсису ми дивимося на кожного, хто говорить, що знає про Крим все. Насправді ж факти про минуле Криму можна перераховувати дуже довго, а багато які з них практично нікому невідомі. І це ми ще не говоримо про якісь легенди і міфи, про містичні і таємничих легенди, розповіді яких розбурхують кров.

Ось вона, та сама територія, де кожен знайде для себе щось особливе. Не будемо приховувати того факту, що Крим – це ціле віяло вражень.

 
22.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали