Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тури в Тернопільщину та Галичину

Кому ще не встигло пощастити відкрити для себе це прекрасне місто? Давайте, збирайте свої речі і повний вперед! Тернопіль – одне з міст, яке, без всяких сумнівів, заслуговує вашої уваги. Тут все наскрізь просякнуте духом минулого, автентичні архітектурні споруди і неспішне життя місцевого населення – все це сприяє характерному шарму.

Унікальне місто з історією: ТУРИ в Тернопіль - вам сподобається!

Історія міста починається з 1540г., Коли він був заснований Яном Тарновським, в честь якого і був названий. І до цього дня збереглися деякі споруди тих років, які нагадують про далеке минуле. У Тернополі функціонують кілька музеїв, відвідавши які можна ближче познайомитися з унікальною культурою:

 

 

  • Тернопільський художній музей.
  • Історико-меморіальний музей політичних в'язнів.
  • Міська картинна галерея.
  • Краєзнавчий музей.

Крім музеїв, відпочинок в Тернополі приваблює ще й великою кількістю старовинних будівель – Тернопільський замок, Воздвиженська церква, Домініканський костел, Венеціанський дворик. Всі вони володіють власним характером і несуть частинку старовини в сучасний світ. Культурне життя міста представлене кінотеатрами, ресторанами і Драматичним театром ім. Т.Г. Шевченко.

Міські свята проходять пишно і красиво, особливо День міста. Відвідавши їх, можна докладніше ознайомитися з місцевими традиціями, спробувати національну кухню і придбати сувеніри на пам'ять.

Старовинні вулиці міста наповнюються надзвичайно затишній і таємничою атмосферою з настанням темряви – ідеальне місце для проведення романтичного побачення з другою половинкою. Тернопіль – незвичайне і атмосферне місто, яке нікого не залишить байдужим.

Найдушевніші тури. Тернопіль – місто з особливою енергетикою.

Тернопіль – великий адміністративний центр на Західній Україні, розташований на річці Серет. Місто наповнене неповторним українським колоритом, яке можна зустріти тільки на Західній Україні. Тури до Тернополя бувають різними: як одноденні з експрес-екскурсіями, так і більш тривалого перебування. Примітно те, що навіть за один день можна закохатися в Тернопіль. Але навіть якщо ви вирішите залишитися тут на тиждень – вам нудьгувати не доведеться.

Незважаючи на певну провінційність, яка характерна цьому обласного центру, тут все наскрізь просякнуте духом історизму і якимось особливим шармом. Якщо у вас є хоча б одні вільні вихідні – не пошкодуйте свого часу і відвідайте Тернопіль.

 

Ми рекомендуємо

Цікаво знати