Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ми часто забуваємо, як красива і багата наша земля. Які прекрасні пейзажі відкриваються в різних куточках нашої країни. Одним з таких місць є цікаве село Орявчик у Львівській області. Не треба планувати тут всю свою відпустку... Якщо у вас не так багато часу на відпочинок – одноденного відвідування, звичайно, буде недостатньо, але хоча б одним оком поглянути на Орявчик і його визначні пам'ятки (для кожного туриста – свої, унікальні) зобов'язаний кожен мандрівник.

Орявчик – відчуй смак життя!

У серці Карпатських гір, де дух захоплює від краси, на березі однойменної річки, розташувалося невелике, але дуже затишне село Орявчик.

Це всесезонний курорт, який надасть вам можливість відчути себе щасливим! Комфортні гірськолижні траси різного рівня складності, де зможуть себе проявити, як і професіонали, так новачки і навіть діти. А прогулянка на санях подарує вам казкове відчуття дива.

У теплу пору року ви можете прогулятися по горах, викупатися в гірській річці та просто налагодитися навколишньою природою, адже село знаходиться на території заповідника «Сколівські Бескиди». Тут добре розвинена інфраструктура з великою кількістю готелів і садиб для комфортного перебування туристів.

Пам'ятки села Орявчик

Неймовірні пейзажі, чудовий повітря і величні гори – це далеко не всі визначні пам'ятки Орявчика. У селі є старовинні церкви, які гідно оцінять любителі історичних пам'яток. Яскравим представником бойківської архітектури є Богоявленська церква 1865 року.

Ще в селі знаходиться церква Св. Миколая, побудована в 1931 році. Непідробний інтерес у вас викличе старовинна дзвіниця, будівництво якої датується 1801 роком. Всі пам'ятки представляють собою історичну цінність і охороняються державою.

 

Трохи історії села Орявчик

Перші згадки про село датуються 1540 роком, але поселення на цій території знаходилися набагато раніше. Історія Орявчика говорить, що жителі села займалися полюванням, риболовлею, землеробством і різними ремеслами. У 18 столітті тут була побудована церква і дзвіниця, які ми можемо побачити і сьогодні.Нинішнє село – це курорт для любителів гірськолижного спорту і зеленого туризму, який з кожним роком розвивається і вдосконалюється.

24.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали