Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

"Золочівський замок"

Україна, Галичина, Львівська, Золочів

ціна квитка або екскурсії:

9 грн.

Зовсім недалеко від галасливого і багатолюдного Львова розташувалося невелике і приємне містечко, під назвою Золочів. З багатою, різноманітною історією, він здавна вабить туристів з усіх околиць. Відвідання цього місця навіть входить в безліч туристичних маршрутів по «Золотій підкові» Львівщини. А все завдяки неймовірному замку, який розташувався в цьому місті. Він як казковий палац приваблює своєю красою і незвідністю. А місцеві легенди зачарують навіть самих скептично налаштованих відвідувачів. Золочівський замок чекає і вас до себе в гості.

У давні часи, на цьому місці стояла дерев'яна будівля, яка служила форпостом на дорозі до Львову. Побудована в період середньовіччя, вона часто страждала від нападів ворога. Багато разів була зруйнована, і зведена знову. У період, коли при владі була сім'я Собєських, було прийнято рішення знести стару дерев'яну фортецю.

І на її місці побудували нову масивну кам'яну будівлю. Звиклі до всього найкращого, господарі запрошували до роботи самих іменитих архітекторів. Які, в свою чергу, створили гармонійне поєднання різноманітних стилів в новій будівлі. І звели не тільки палац, але і потужну оборонну споруду.

Це місце було вибрано не випадково. Географічно, Золочів дуже вигідно розташований. Це сприяло контролюванню всіх доріг, що ведуть в Лемберг.
Тривале зведення замку було закінчено лише в XVII столітті. І це стало могутнім передовим постом, який відбив чимало нападів. Ставший на чолі престолу Польщі, Ян III, вирішив, що королівською резиденцією стане саме Золочівський замок.

Для його дружини, на території фортеці було збудовано красивий палац, в архітектурі якого було багато взято з китайського стилю. А місцевість навколо була засаджена чудовим садом, відповідним епохи Відродження. Все це було зроблено, щоб дружина могла відпочивати від злих пліток оточення. Поляки не любили її, так як вона була француженка. І, піклуючись про неї, король робив все можливе, щоб доставити їй задоволення. На жаль, ближче до середини XVIII століття, в історії замку почався сумний час. Фортеця почала переходити з рук в руки, і міняти власників. Багато хто не надавав значення оборонній споруді, і, врешті-решт, Золочівський замок почав занепадати.

 

Протягом тривалого часу, в цьому місці були суд, в'язниця, база німецьких фашистів, навчальний заклад. Поки, в кінці 1980-х років, палац не передали Львівській галереї мистецтв. Тепер тут відкрито музей, присвячений історичному розвитку цієї місцевості. І звичайно, в китайському замку виставлено близько 250 експонатів, присвячених розвитку східного мистецтва.
Золочівський замок відкрив свої секрети вже тисячам туристів. Пора і вам зануритися в пучину палацових таємниць. Приїжджайте до Золочева, і в повній мірі насолодіться всією красою цього містечка.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали