Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Львів

від 0 грн.
За місце в день
Забронювати

Умови поселення в готель

  • Реєстрація та заселення в готель починається о 14:00  за місцевим часом.
  • Виселення з готелю до 12:00 за місцевим часом.
  • За умови заселення з 00:00 до 12:00 необхідно сплатити 100% від вартості номера за одну розрахункову добу. Виселення на загальних умовах.
  • За проживання в готелі менше розрахункової доби необхідно сплатити повну вартість кімнати за розрахункову добу.
  • Виїзд з готелю після 12:00 можливий за умови  наявності вільних номерів. Ця послуга є платною, а саме - 50% від вартості номеру до 18.00
  • Додатково сплачується 1% туристичного збору згідно Ухвали №96 від 30.12.2010 р. Львівської міської Ради.

Оплата послуг в готелі

Оплата за послуги може здійснюватися у готівковій формі та по перерахунку. Ми також приймаємо платіжні банківські картки Visa/MasterCard.

Рецепція готелю

Обслуговування на рецепції на поселення у номери економ-готелю цілодобове. Адміністратори спілкуються українською, російською, польською та англійською мовами.

 Історія

Готель "Львів" побудовано в 1965 році. В той період саме ми були візитівкою Львова і осередком туризму на Західній Україні. В ці роки готель був одним із наймодніших місць і користувався дуже великою популярністю серед гостей міста. Особливою прихильністю наш готель відзначався в туристів із Середньої Азії та Сходу. Про це свідчить його неформальна назва - "Кавказька полонянка", яку отримав готель "Львів" від своїх задоволених гостей.

Період "Перебудови" був доволі важким для готелю. Але, незважаючи на всі труднощі, ми змогли зберегти якість послуг, високі стандарти обслуговування та дружню атмосферу. Наш персонал зумів продовжити ці традиції. І сьогодні ми пропонуємо нашим гостям комфортабельне розміщення в номерах та ввічливе обслуговування персоналу, готовність допомогти вирішити будь-які питання під час перебування у Львові.

Гордістю нашого готелю є проживання у нас, в період проведення Євро 2012, підрозділів поліції Португалії, Данії та Німеччини. Всі вони залишились задоволеними перебуванням у готелі "Львів", високо відзначили наше вміння поводитись із клієнтами та мають намір знову відвідати місто, зупинившись у нас...

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали