Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Львів забере ваше серце!

Кожен з нас чув про цей чарівний куточок України. Тут навіть думається інакше, адже місцевий колорит просто вражає і забирає вас в інший всесвіт.

Львів залишається в пам'яті того, хто побував тут назавжди! Це місто взяло найкраще з усіх країн, до складу яких входив, і з величезним задоволенням ділиться з жителями і туристами цією спадщиною. А гостинності місцевих жителів може позаздрити будь-який!

Це місто, яке проникає навіть в найглибші частинки вашої душі і оселяється там. Він прекрасний! Як багато загальних слів...

Так, так і є! Можна годинами звиватися в красномовних, рясних словоформах і все хороше, що тільки можна знайти в словнику – легко можна застосувати до Львова.

Не вірите? Вважаєте нас упередженими? Ха! А ви приїжджайте сюди! Спробуйте ці диво реберця в соковитому гостро-кислому соусі! Скуштуйте ароматної кави або живого пива! Погуляйте вулицями міста... Загалом, про Львів ніхто не розповість краще, ніж він сам!

Незліченні пам'ятки Львова

Не просто так це місто називають культурною столицею України. Прогулюючись вузькими вуличками і вдихаючи аромат кави, просто неможливо не оглянути всі визначні пам'ятки Львова, кількість і багатогранність яких просто вражають. Собор Святого Юра – шедевр архітектури бароко; Кафедральний собор, будівництво якого було розпочато ще в далекому 1360 році.

 

Ще однією архітектурною і культурною спадщиною є Домініканський костел, який одним своїм виглядом викликає невимовний захват. Площа Ринок, є улюбленим місцем туристів. У вас навіть є можливість поглянути на шматочок Австрії, помилувавшись місцевої Ратушею. А любителі солодкого просто не зможуть пройти мимо майстерні шоколаду, якою так славиться це чудове місто.

Тільки тут у вас з'явиться шанс відвідати Аптеку-музей! А як чарівен своєю осінньою позолотою Стрийський парк, заснований в 1879 році. Пам'ятники, собори, костьоли, музеї, палаци і це лише найменша частина того, чим пишається і вабить до себе це прекрасне місце. 

 

Багата історія міста Львів!

Події, що відбувалися століттями, залишили своє відображення у всьому, що можна тут побачити. Історія Львова так насичена, що її можна вивчати і вивчати, адже вона складається не тільки з фактів, а й легенд і переказів. Засновано місто було в далекому 1256 році і побачило немало на своєму віку. Перебувало під владою і управлінням Галицько-Волинської держави, Польського королівства, Речі Посполитої, Австрійської імперії. 

 

У 1918 році місто було столицею ЗУНР. Далі в складі СРСР і незалежної України, яка до цього дня пишається цим куточком нашої країни. У 1998 році Старе місто було внесено до Списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тільки приїхавши сюди, ви зможете відчути всю ту атмосферу, яка вабить туристів з усього світу.

23.11.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали