Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

У вас ще немає планів на найближчі вихідні? Ви не придумали, як цікаво провести вільний час? Тоді відмовтеся від зомбуючих телеекранів і посиденьок в соцмережах. Краще беріть найнеобхідніші речі і вирушайте в Прилуки! Якщо ви не збираєтеся зависнути тут на тиждень, то радимо подорожувати без нічого. Адже ходити по місту, милуватися його культурною спадщиною і просто насолоджуватися гостинністю, набагато зручніше без величезного багажу. Що ж чекає мандрівників і туристів, які відправляються в це старовинне місто?

Поїздка в Прилуки – море позитивних емоцій!

Яке мальовниче це місто, яке розкинуло свої володіння на річці Удай, в Чернігівській області. Багаторазові руйнування й спустошення цієї землі не зломили дух міста, і сьогодні у нас є можливість насолодитися його пам'ятками архітектури і культури.

Багатьом відомий цей куточок України тютюновою фабрикою, але це далеко не все, що може вас тут зацікавити. Прилуки завжди радо зустрічають гостей! Ви можете просто годинами гуляти по вулицях міста і тінистими алеями парку або, сидячи в кафе, насолоджуватися чашкою ароматної кави.

Дух минулого і сьогодення тут сплітаються воєдино і вражають гармонією.

Екскурсія по визначних пам'ятках Прилук

Хіба може старовинне місто не радувати туристів? Тут маса цікавого! Великий інтерес викликають множинні культові споруди: Спасо-Преображенський собор, церква-дзвіниця Св. Миколая. Ці храми були спочатку зведені в 1720 році. Однак були зруйновані і з часом відновлені.

Також варто навідатись до Густинського Свято-Троїцького жіночого монастиря, який розташувався на березі річки Удай, всього в 5км від міста. Це місце Божої благодаті. На території монастиря є цілюще джерело, а в стінах зберігаються справжні святині – чудотворна ікона і мощі святих. До визначних пам'яток Прилук варто віднести і архітектурні пам'ятники.Одним з таких цікавих будівель є театр Бродського, будівництво якого почалося в 1900 році, а закінчилося лише в 1930 році. Єдине що збереглося фортифікаційна споруда – Полкова скарбниця 1714 роки, яка знаходиться на території колишньої фортеці. Поціновувачам мистецтва велике задоволення принесе відвідування музею Олега Кошового та краєзнавчого.

 

Історія міста Прилуки

Перша письмова згадка про населений пункт знайдена в творі Володимира Мономаха «Повчання дітям» 1085 року. Уже в 1239 році місто було розорено й зруйновано монголами. У 1459 році землі перебували під владу Литовського князівства. Поштовхом для розвитку послужило розташування на території козацького війська в період війни проти Речі Посполитої. Після деякий час землі входили до складу Російської імперії.

Історія Прилук пам'ятає світанки і заходи, поразки і перемоги, руйнування і відновлення. Але незважаючи на велику кількість горя, що випало на долю міста, він не занепав духом. І найближчий уїк-енд – це відмінний привід познайомитися з історією і культурними надбаннями міста!

08.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали