Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тернопільська

Україна, Волинь

Бог стояв на краю неба і щедро кидав каміння, лив на них воду – завтра він обов'язково додасть хаосу форму і симетричні обриси. Камені лягали один на одний, деякі розколювались і обсипалися, інші утворювали чаші для води, треті – вінчали химерні склепіння печер. На світанку Бог вийшов, щоб продовжити роботу і обімлів: прибережна лінія річок химерним кам'яним намистом йшла за обрій, щедре сонце грало своїми променями на дзеркальній поверхні скелястих круч, озера переливалися яскравими відтінками: від темно-синього і блакитного до смарагдового...

Дивлячись на цю пишність, Бог зрозумів, що змінювати нічого не треба і залишив все як є.

Тернопільська область: дари богів

З тих самих пір вважається, що Тернопільська область народжує в душі кожного, хто її побачить, почуття прекрасного – схоже на те, що охопило в той ранок Бога.
Понад 100 карстових печер, гротів і навісів – унікальна, божественна спадщина!

У печері Вертеба, наприклад, створений перший в Україні підземний музей Трипільської культури.

Оптимістична – найдовша в світі серед гіпсових печер і друга серед вапнякових. Цей грандіозний складний лабіринт складається з численних галерей і залів.

Озерна печера цінна своїми підземними озерами, більшість галерей і залів тут можна подолати тільки на човнах. Дивно витончені назви залів: Зимова казка, Хід чорних тюльпанів, Галерея велетнів, Альпи...

У печері Кришталева стіни і склепіння переливаються, блищать від великих кристалів гіпсу, що і дало назву печері.

Печера Млинки – один з найпопулярніших спелеологічних маршрутів.
Перлина – вертикальна печера, яка має специфічну форму колодязя.

І ще дечим запам'ятається Тернопільська область – пам'ятки вас здивують!

Одне з «Семи природних чудес України» – Дністровський каньйон: 250км крутих скелястих берегів первозданної природи, ошатних острівців, мініатюрних водоспадів, порослих густим мохом скель, карстових печер і гротів. Тому тут так популярні сплави на байдарках і плотах-катамаранах по мальовничому Дністру.

Але Тернопільська область та її пам'ятки – це аж ніяк не тільки природна краса. Цю область по праву називають «Святою землею».

Зарваниця – один з 15 світових Богородичних центрів, визнаних Католицькою церквою. Легенда свідчить, що Зарваницький скит заснував київський монах, рятуючись від татаро-монгольської навали. Уві сні йому з'явилася Пресвята Діва і веліла заснувати монастир, вказавши місце. Прокинувшись, монах на цьому місці виявив ікону з ликом Божої Матері і цілюще джерело. Він побудував каплицю над джерелом і розмістив в ній ікону. Незабаром широко рознеслася звістка про чудотворну ікону і цілюще джерело.

Легенди свідчать, що і на місці Свято-Успенської Почаївської Лаври колись побачили диво. Київським монахам у вогняному стовпі явилася Богородиця, залишивши при цьому слід своєї ноги на камені. З цього каменю пробилося цілюще джерело, до якого і понині приїжджають паломники з усіх куточків світу.

З тих самих пір вважається, що Тернопільська область являє чудо кожному, хто приїжджає на її землі, і кожен вгамує спрагу казкового чаклунства, випивши з її джерела.

Чи не менше вражає Тренопольская область своєю історією...

Історичних фактів про ці краї – хоч відбавляй. Місцеве населення із задоволенням повідає вам реальні факти далекого минулого і якісь вигадані історії про Тернопільську область, в які вірять чи не всі. І, звичайно ж, для настільки пейзажного і романтичного регіону, характерні історії про кохання. Багато століть тому на землях мальовничої Тернопільщини зустрів юнак прекрасну дівчину і пристрасно закохався в неї. Але безневинна діва не могла відповісти взаємністю, так як дала обітницю богині служити їй. Але і це не змогло вплинути на силу почуттів молодого хлопця: він продовжував любити її до самої смерті, а свою любов втілювати в прекрасних замках...

З тих самих пір вважається, що немає надійнішого способу знайти вічне кохання, ніж дати обітницю любові в одному із замків цієї Тернопільська області: почуття будуть міцні, як камінь!

За кількістю замків (34) регіон займає 1-е місце в Україні. Національний заповідник «Замки Тернопілля» створений у 2005 році і сьогодні об'єднує 11. Один з них, Вишневецький палац, заснований на фундаментах середньовічного замку. Відвідавши його колись, Оноре де Бальзак назвав палац «малим Версалем», не тільки через дзеркального залу довжиною 80м (точної копії залу Версаля), але і з-за божественного каскаду розкішних садів.

Краса, чудо і любов – ось безцінні дари, обіцяні Тернопільською областю. Вона щедра неймовірна! І ви зможете забрати звідси найсвітліші, найнезабутніші спогади про прекрасне.
 

04.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали