Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Щоденні обов'язки і турботи призводять до постійного перенапруження, і людина стає втомленою і дратівливою. Для того, щоб зняти це перенапруження лікарі рекомендують хоча б на ненадовго змінити картинку, яка переслідує вас кожен день. Ідеальним місце для поєднання приємного з корисним стане Тернопіль!

Файне місто Тернопіль

Тернопіль зустріне вас теплом і гостинністю, затишними зеленими парками і скверами, приємними жителями і яскравими фарбами.

Велике розмаїття пам'яток і пам'ятників архітектури зроблять вашу подорож цікавою і насиченою. Тут ви зможете приємно провести час і привезти додому позитивні емоції.

Множинні пам'ятки Тернополя

Замок 1540-1548 років був споруджений гетьманом Яном Тарновським для оборони кордонів. Неодноразово зазнавав руйнувань, остання реставрація була в 1951 році.

Особливе місце займають культові споруди міста. Стиль пізнього бароко добре відображений в Домініканському костелі 1749-1779 років.

Найбільш старовинними храмом міста є Воздвиженська церква 1570 року. Ікона Тернопільської Божої Матері знаходиться в красивому храмі Різдва Христового, який був побудований 1602-1608 роках. Зовнішній вигляд церкви повністю відображає стиль подільської архітектурної школи 17 століття.

Пам'ятки Тернополя різноманітні і цікаві. Улюблене місце жителів міста – ставок, оточений дивовижними парками. Пейзаж цього місця просто заворожує. Також варто відвідати краєзнавчий і художній музеї. Велика кількість пам'яток видатним діячам, письменникам і навіть сантехніку. Вам обов'язково варто приїхати в це барвисте місто.

 

Історія Тернополя

Гетьман Ян Тарновський в 1540 році почав споруджувати замок на цій землі, що і стало початком великої історії Тернополя. Магдебурзьке право було отримано в 1548 році. Багато подій, воєн і руйнувань довелося на дані землі. Входила територія до складу Австрії Росії і Польщі. У 1672 році місто було практично повністю зруйнований турками.Але час все поставило на свої місця. Сьогодні місто радо вітає гостей і туристів, залучаючи їх різноманітністю пам'ятників культури та архітектури, добре розвиненою інфраструктурою і смарагдовою зеленню.
 

19.04.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали