Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тури на 8 Березня

тури на 8 березня

Що може бути краще, ніж перша весняна подорож, що допоможе скинути з себе залишки поганого настрою від похмурої зими, і включитися в активний спосіб життя! Цього року вихідні в честь жіночого свята будуть з 6 по 8 число, тому святкові тури на 8 березня від ANGA Travel - це відмінний привід яскраво і оригінально висловити свої почуття.

Тури з Києва на 8 березня - це можливість як відправитися в цікаву подорож по Україні, так і відправитися в закордонний вояж, в одну з численних країн. У будь-якому випадку подорож буде яскравим, насиченим і незабутнім!

Подорож з коханою по Україні

(НАТИСНІТЬ ЩОБ ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ)

тур на 8 березня

Тури на 8 березня 2020 по Україні - це не тільки можливість подивитися на численні пам'ятки та цікаві місця, якими так багата наша країна, а й активно відпочити, і спробувати безліч оригінальних і самобутніх страв.

Щоб не бути голослівними, розглянемо кілька напрямків і цікавих турів, які організатори ANGA Travel приготували для вас:

 

 

Вояж за кордон - кращий подарунок!

(НАТИСНІТЬ ЩОБ ПОБАЧИТИ БІЛЬШЕ)

автобусні тури на 8 березня з Києва

Хочете подарувати коханій по-справжньому святкові вихідні? Тоді зверніть увагу на наші тури в Європу на 8 березня - ми склали дійсно оригінальні і цікаві екскурсійні програми, щоб ваш відпочинок був незабутнім.

Яку країну вибрати, щоб купити тур на 8 березня? Тут вирішуйте самі, адже кожна з них гарна по-своєму:

  • Тури в Грузію на 8 березня - це незвичайні місця, нові знайомства, і само собою - веселе грузинське застілля! Яскравий приклад - наш тур в Тбілісі.
  • Для тих, хто хотів би подарувати коханій тури в Туреччину на 8 березня, ми створили дуже цікавий тур - тури в Туреччину«Невідома Туреччина». Ви побуваєте в одній з найпрекрасніших областей цієї країни - Каппадокії, і зможете навіть політати на повітряній кулі! Що може бути романтичніше.

 

Вибір напрямків для подорожі надзвичайно великий, і які б екскурсійні тури на 8 березня ви не вибрали, головне - що цей час ви проведете разом. Адже немає нічого кращого, ніж яскраві місця і спогади про відпочинок удвох з близькою, рідною людиною. Адже вони залишаться з вами назавжди.

 
Тури по Україні
ЕКСКУРСІЇ