Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Портал в паралельний казковий світ - Тунель Кохання

Як багато у світі прекрасних романтичних місць, створених природою! Їх просто не злічити! Емоції, які переповнюють наші серця і душі від побаченої пишноти, краси, романтики, непередбачуваності, унікальності природних шедеврів, їх неможливо передати словами, вони назавжди залишаються в нашій пам'яті і підбивають шукати подібні місця. Природа вже неодноразово довела, що вона - кращий творець і дизайнер. І в Україні є місця, що підтверджують це. Про один з них розповімо далі. Anga Travel предлагает лучшие тури по Україні!

В одному з, по суті непримітних, селищ міського типу в Клевані Рівненської області знаходиться романтичне місце під назвою «Тунель кохання».Приблизно на відстані 24 кілометрів на північний захід від міста Рівне і розташовується це селище. Для людей, що захоплюються українським краєзнавством, буде цікаво дізнатися, що Клевань - це дуже старе селище. Перші літописні згадки про нього датуються ще 1113 роком. Тут також є і свої історичні пам'ятки: руїни Клеванського замку, побудованого в 1475 році, костел Благовіщення (1630р.), церква Різдва Христового (1777р.). З селищем Клевань пов'язані і імена багатьох відомих людей: політичні діячі Богдан Хмельницький, Василь Червоний, письменники Володимир Ящук та Ростислав Солоневський, художник Хасевич, екскурсії по Україні

У нас доступны все гарячі тури по Україні.

Але головною визначною пам'яткою Клевані, його романтичною візитною карткою, яка останнім часом підняла популярність і інтерес до селища, прославивши його далеко за межами нашої країни, є Тунель кохання.

«Тунель кохання» - надзвичайно гарне, загадкове і романтичне місце для турів по Україні з не менш романтичною назвою. За часів радянської влади недалеко від Клевані була військова база, до якої вела залізнична гілка, і яка для маскування була засаджена деревами. Уздовж залізничного полотна гілки густих дерев утворили природну стіну, їх верхівки переплелися між собою, утворивши при цьому природний, барвистий і акуратний тунель. Поїзди, що проходили на цій ділянці залізниці, не давали можливість деревам розростатися, тому тунель отримав абсолютно правильні форми. Зрідка тут проходять залізничні потяги, а оскільки, за тунелем ніхто не доглядає, то ці рідкісні поїздки допомагають природі підтримувати тунель в правильній геометричній формі. 

Про виникнення цього унікального місця ходять легенди. Одна з них розповідає типову історію Ромео і Джульєтти, чия любов також закінчилася трагедією. А на тому місці, де загинула українська Джульєтта, з'явився Тунель кохання. Тому Тунель кохання так популярний серед молодят, адже кажуть, що якщо в день весілля прогулятися по цьому чудовому природному диву, то їх любов стане ще міцнішою і ніколи не згасне. Автобусні тури по Україні з Анга Тревел

Набирає свою популярність «Тунель кохання» не тільки в Україні, а й за кордоном. Тут почали знімати реклами для відомих брендів. Тунель кохання все частіше з'являється в списку найкращих природних чудес всього світу. Китайці ідентифікують Тунель кохання - як візитівка України і під час своїх подорожей до України обовязково вимагають включити цей об'єкт до їхнього маршруту туру по Україні.

 

Щоб побачити «Тунель кохання» у Клевані у всій красі, краще всього зробити це влітку, в той час, коли зелене вбрання дерев додає тунелю загадковість і романтизм. Також популярним часом для відвідування «Тунелю» вважають осінь, коли зелені дерева покриваються строкатими і різнокольоровими тонами. Покинута залізниця, при цьому, нагадує портал в паралельний казковий світ. Атмосфера Тунелю любові навіває бажання неспішно прогулятися, взявшись за руки, поділитися секретами і зізнатися в коханні.
Ознайомтесь будь даска з нашими іншими  
Турами по Україні з Києва.

Волинь славиться багатьма чудовими памятками - тому пропонуємо переглянути наші тури на Волинь. В рамках туру вихідного дня  ви маєте нагоду відвідати казковий світ  Волині, подарувати собі незабутні вихідні, під час яких ви потрапите у винятково приємні умови для відпочинку та нових приємних вражень. Тури на Волинь можете вибрати тут.

Anga Travel пропонує цікаві тури на Новий рік, тури на Різдво. Всі тури по Україні тут

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!