Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Різдвяні тури по Україні

Різдво, хоча і є святом міжнародним, та в кожній окремій країні має свої особливості, продиктовані унікальністю культури та історії. І Україна в цьому випадку не є винятком. Багатовікові традиції і звичаї українського народу зробили свій внесок у святкування Різдва в нашій країні.  Згідно стародавньої української традиції для належного святкування різдвяних обрядів дуже важливим елементом є серйозна і своєчасна підготовка.

Україна - сільськогосподарська країна, всі основні традиції та обряди повязані з землеробством. З періоду жнив селяни дбайливо зберігають Дідуха. Дідух - це сніп з зернових колосків, його наповнюють стеблами різних злакових культур; овес, жито, пшениця тощо, додають м'яке пахуче сіно, прикрашають стрічками та бубликами. "Хліб всьому голова" - кажуть українці. Паляниці, короваї все це присутнє в кожному українському обряді, і Різдво не виняток.

Ось і ми підготували для Вас тури на Різдво в різні міста та куточки рідного краю, для всіх цінителів українських традицій та тих, хто хоче зануритися в атмосферу національного духу Різдва.

Підписатись на розсилку

 

 

 

15.11.2017