Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Різдвяний тур Диканька запрошує

Фішки туру:
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів
Кількість ночей
Нічні переїзди
Активні дні
Тип транспорту
Проживання
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
  Мгарський монастир, оповитий ароматами меду та випічки; багатолика, але незмінно затишна Полтава; монументальна розкіш миргородського курорту; мальовнича садиба Котляревського; чарівна атмосфера засніженій Диканьки; граціозні куполи церков у бездоганно блакитний висоті; віртуозне мистецтво майстрів гончарної справи Опішні; особливий колорит місцевої кухні (галушки, затірка, хреновуха); таємнича аура гоголівської садиби, душевні театралізовані дійства ... усе це чекає на вас!
 

1 день. 06.01.2018. Субота.

07:00 Виїзд з Києва.
Увага! Точна інформація щодо місця збору групи і часу виїзду подається за два дні до туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.
Перша зупинка - м. Миргород. Прогулянка по курорту. Куштуємо справжню "Миргородську" з джерела. Комплексний обід у ресторані на території курорту.
Переїзд у Великі Сорочинці, де відвідаємо музей та місце народження М. В. Гоголя, майдан на якому проводиться Сорочинська Ярмарка та нагуляємо аптетит перед різдвяною вечерею.

   
  А ввечері на вас чекатиме колоритна Різдвяна вечеря у диканському ресторані. Розважальна програма, жива музика, танці, конкурси та забави у супроводі гоголівських персонажів. Співаємо колядки. Святкуємо!

Переїзд до м. Полтава. Поселення у готель Premier Hotel Palazzo 4*. Відпочинок.
   
 

2 день. 07.01.2018. Неділя.

Пізній сніданок у готелі та виїзд за екскурсійною програмою.
Якщо кава вам не допомогла проснутись - не біда. Театралізована постановка українського весілля вас гарненько струсне, адже ми відвідаємо з вами єдиний в Україні музей весілля! Цікавим є те, що у музеї поряд із унікальними експонатами проводять традиційні українські весільні обряди на замовлення... зрозуміли на що ми натякаємо? :)
   
  Оглядова екскурсія по Диканці (Тріумфальна Арка, Миколаївська церква з усипальницею князів Кочебеїв, Троїцька церква). Відвідування музею Марії Башкірцевої (експозиція включає у себе роботи місцевих художників, майстрів по дереву, ліпці із глини тощо).
Комплексний обід.
Обов'язковим об'єктом відвідування на Полтавщині є Опішня - столиця гончарства на Україні.

Тут ви зможете не лише інформаційно збагатитись, насолодити зір різноманітними витворами гончарного мистецтва, а й власноруч створити свій унікальний виріб з глини.

Переїзд на сувенірний ринок для придбання унікальної опішнянської кераміки.
   
 

3 день. 8 січня. Понеділок.

Сніданок у готелі. Звільнення номерів.
Оглядова екскурсія по Полтаві з відвідуванням найбільшого в Україні краєзнавчого музею, музею "Поле Полтавської Битви". Ви побачите найцікавіші місця Полтави (Кругла площа, Альтанка, Червона площа, Хрестовоздвиженський монастир, пам’ятник славнозвісній галушці). Комплексний обід.
17:00 Виїзд в Київ.
21:00 Орієнтовний час повернення до столиці.
   
   
                                       

 

25.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали