Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тривала відсутність якісного відпочинку негативно позначається на нашому фізичному і душевному стані. Так чому б не зробити собі подарунок, і не відправитися в Миргород, де можна поправити здоров'я і влаштувати справжнє свято для тіла і душі!

Мирне місто Миргород

Одна тільки назва міста Миргород говорить про те, що тут панує мир, спокій і радість. Приїхавши сюди, ви поринете в чудову атмосферу, отримаєте море позитивних емоцій від гуляння по прекрасному, багатому на пам'ятки міста і зможете оздоровитися!

Місто славиться не тільки своїм унікальним санаторно-курортним комплексом, а й цікавими пам'ятками культури та архітектури, які представлені старовинними церквами, музеями і пам'ятниками. А ще місто відоме своїм історичним минулим і гоголівськими повістями.

Але безумовною перлиною, все ж, є відомий навіть за межами України бальнеологічний курорт з мінеральними водами. Приїжджайте і переконайтеся у всьому самі!

Миргород – курорт здоров'я!

Один з найбільш екологічно чистих куточків України радо приймає всіх бажаючих оздоровитися в курортному комплексі Миргород.

Тут все направлено на поліпшення вашого здоров'я і самопочуття: кристально чисте повітря, лікувальні грязі і відома у всьому світі мінеральна вода, яка по праву вважається джерелом життя.

Велика кількость санаторіїв, грязелікарня, а також лікувально-діагностичний комплекс створять не тільки корисні, але і комфортні умови для вас. Доповненням до всього є прекрасний курортний парк 1917 на річці Хорол, де є чудовий пляж, буяння зелені і чудові пейзажі. У цьому райському оазисі відпочиває і душа, і тіло!

 

Історія міста Миргород

Перші згадки про місто відносяться до 15-16 століть. Історія Миргорода розповідає про сторожовий пункт за часів Київської Русі, де проходили мирні переговори. Це і дало назву чудовому місту, в якому до цього дня панує мир і злагода. У 1530 році було отримано магдебурзьке право.

Перше джерело мінеральної води був відкритий в 1912 році, а після того, як лікар І.А. Зубковський довів лікувальні властивості цього унікального джерела, в 1917 році була відкрита водолікарня. Саме з того часу і почав розвиватися курорт. Тільки відвідавши цей прекрасний куточок можна відчути всю цілющу силу, заховану в цьому місті.

17.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали