Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тури Дитячі

Ми пропонуємо для дітей різного віку цікаві екскурсії та тури по Україні в супроводі професійних гідів, які вміють зацікавити дітей захоплюючою розповіддю, провести по місцях, де творилася жива українська історія і оживали легенди. Ми гарантуємо, що ваші діти отримають максимум нових знань і вражень. Наші тури  та екскурсії для дітей  - це ретельно продумані розважально-пізнавальні програми. Це прекрасний спосіб розширити картину світу вашої дитини. 

Тури за кордон

Дитячі табори

Дитячі табори – справжня знахідка для батьків. Мами і тата спокійні за життя і здоров'я свого чада, а діти, в свою чергу, проводять канікули з користю! Грамотно організовані програми дитячих таборів, режим, заняття (в яких діти пізнають світ граючись), захоплюючі заходи – все це доводиться до душі і малюкам, і навіть підліткам. У нас є путівки в англомовні дитячі табори, спортивні дитячі табори, путівки в табори за кордон. Можна вибрати дитячий відпочинок в таборі як на морі так і в горах: кожен дитячий табір дуже специфічний та особливий.

Ми рекомендуємо

Цікаво знати