Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тури на Дитячі осінні/весняні канікули

Ми пропонуємо для дітей різного віку цікаві екскурсії та тури по Україні в супроводі професійних гідів, які вміють зацікавити дітей захоплюючою розповіддю, провести по місцях, де творилася жива українська історія і оживали легенди. Ми гарантуємо, що ваші діти отримають максимум нових знань і вражень. Наші тури  та екскурсії для дітей  - це ретельно продумані розважально-пізнавальні програми. Це прекрасний спосіб розширити картину світу вашої дитини. 

Екскурсії
Тури на канікули

Дитячі табори

Дитячі табори – справжня знахідка для батьків. Мами і тата спокійні за життя і здоров'я свого чада, а діти, в свою чергу, проводять канікули з користю! Грамотно організовані програми дитячих таборів, режим, заняття (в яких діти пізнають світ граючись), захоплюючі заходи – все це доводиться до душі і малюкам, і навіть підліткам. У нас є путівки в англомовні дитячі табори, спортивні дитячі табори, путівки в табори за кордон. Можна вибрати дитячий відпочинок в таборі як на морі так і в горах: кожен дитячий табір дуже специфічний та особливий.

Ми рекомендуємо

Цікаво знати