Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Східна Україна

Україна


Що Ви знаєте про Східну Україну? Якось так повелося, що ця територія рідної країни виявляється аж ніяк не найбільш відвідуваною туристами, так, ще й в світлі останніх подій мало хто ризикує відкрити для себе красу цього краю.

Ось, наприклад, Ви знаєте, що в Донецькій області знаходиться просто нереальна кількість природних пам'яток, в числі яких навіть височенні крейдяні скелі, степовий природний заповідник, річки, ландшафтні парки... Мальовничі краєвиди тут можна фотографувати нескінченно. Тут же, до речі, знамениті солоні шахти, для любителів п'янких напоїв - Артемівський завод (непогана пам'ятка), а крім цього – чимало священних місць, серед яких Святогірський історико-архітектурний заповідник, Свято-Покровський храм і багато іншого.

Ну, а тепер детальніше про те, що таке Східна Україна

Взагалі, без зайвої сором’язливості, серце індустрії України знаходиться саме тут – в її східній частині. Промисловість тут розвивалася десятиліттями, робота кипить, люди трудяться денно і нощно не покладаючи рук. Але крім цього тут вистачить пам'яток на будь-який смак. Якщо вже ви зібрали валізи і зважилися пізнати ці краї – рекомендуємо вам скласти маршрут завчасно, адже Східна Україна зайняла аж ніяк не найменшу територію і досліджувати її можна довго. Мало хто з мандрівників залишається байдужим до тутешніх красот. І, здавалося б, ніби нічого особливого тут і немає... Проте, чарівна атмосфера, особлива енергетика, темперамент населення... Тут все особливе.

Східна Україна і пам'ятки, про які варто знати

Ось вона, розлога Донецька область, де поряд з великими підприємствами, заводами і, зрозуміло, шахтами, шикуються в ряд старовинні архітектурні пам'ятники, величні палаци, музеї, театри, галереї – прямо культурні центри :)

Але ж крім цього ще й сила-силенна заповідників і парків. До речі, ви знали, що на території тільки Донецької області близько 2500 пам'яток, які варті уваги туристів? Тут і чоботи-скороходи не допоможуть, щоб навіть за місяць познайомитися з кожною з них. Зрозуміло, серед найвідоміших – театр опери та балету в Донецьку, Цар-гармати, Саур-Могила (меморіал, оточений мальовничим парком) і, нагадаємо, Артемівський завод з виробництва ігристих вин (до яких організовуються екскурсії). Не менш цікава і Дніпровська область, де можна подивитися на власні очі на рудники і кар'єри. Так, і в самому обласному центрі (він же нині – Дніпро), можна познайомитися з історією, наприклад, відвідавши краєзнавчий музей, або прогулятися до Петриківського музею. Ще одне знамените місце – палац Потьомкіна. Але ж це ще не вся Східна Україна!

Пам'ятки свої дбайливо зберігає і Луганщина, яка більше асоціюється все ж з архітектурними надбаннями Східної України і тут зосереджується чимала кількість садибних храмів. Нереальне видовище – Айдаро-Успенська церква родом з XVIII століття, а також Миколаївська церква, яка буде постарше.

Ці геніальні споруди – ідеальний приклад легкого переходу архітектурних стилів від розбурхує бароко до більш стриманого класицизму. Еталон місцевих степів – природний заповідник з реліктовими тваринами. Мабуть, найцікавіше в цій області – багатство і різноманітність рельєфу, а також флористичне різноманітність.

Ну що ж? Східна Україна... Історія про цей край створюється прямо зараз...

Як би барвисто ми не намагалися розповісти про всі принади, якими багата територія Східної України, які б красномовні слова не добирали б наші колеги, розповідаючи про визначні пам'ятки... Все це – ніщо.На жаль, про політичну ситуацію в цьому регіоні знає весь світ. І зайвий раз їхати сюди, аби подивитися на якісь чудеса природи або рукотворні шедеври навряд чи захочеться. Втім, якщо такі бажаючі все ж є – ми можемо організувати захоплюючу поїздку і ви зрозумієте, що уваги наших співвітчизників особливо гідна саме Східна Україна. Історія вічна. Вона відображається у всьому. Пам'ять про події зберігає кожен квадратний метр, кожен камінь...

Місцеві жителі зі сльозами на очах розповідають про події, на жаль, не такого далекого минулого. Але ми, як справжні патріоти, не просто віримо, а точно знаємо, що зовсім скоро все стане на свої місця і ми продовжимо досліджувати територію Східної України, щоб дарувати нашим туристам ще більше цікавих подорожей.

02.03.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали