Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Море, сонце, пляж, безкрає небо... Мало хто уявляє собі літній відпочинок без моря. Так хочеться прогріти кісточки на морському березі під променями палючого сонця. І практично кожен хоч раз був в Маріуполі, насолоджуючись хвилями Азовського моря. Але мало хто знає, що це курортне місто представляє інтерес не тільки влітку.

Маріуполь цікавий круглий рік

Море – це добре. Лежиш на пляжі, розслабляєшся під шум хвиль, легкий бриз пестить тіло... Але цікаво це тільки перші пару днів.

Потім хочеться якось урізноманітнити своє дозвілля. А іноді настає момент, коли хочеться зірватися сумній восени або ранньою весною на узбережжі і подихати морським повітрям.

Так ось Маріуполь саме те місто, в якому буде цікаво і влітку, і восени. Так що там говорити, навіть взимку. Якщо не вірите – переконайтеся в цьому самі!

Обов'язково відвідайте пам'ятки Маріуполя

І не треба думати, що крім різних супермаркетів, клубів і кафе в цьому місті нічого подивитися. Це дуже велика помилка.

Почніть свою культурну прогулянку по місту з художнього музею, потім відвідайте краєзнавчий і його філія – музей народного побуту. Обов'язково приділіть час на відвідування морського музею, який знаходиться в будівлі Азовського морського інституту. Цікавою пам'яткою Маріуполя по праву вважається старовинний Будинок Ґампера. Ця садиба була побудована ще в 1897 році.

Інтерес викликає архітектурний стиль неоготики. Приморський парк цікавий оглядовим майданчиком, з якої відкривається шикарний вид на море. Якщо стане нудно – вирушайте в екстрим-парк, де вас чекає маса сучасних атракціонів. При бажанні можна відправитися в національний парк «Меотида» або заповідник «Хомутовський степ». А скільки красивих скверів і парків в місті! Ну ви зрозуміли, розгулятися є де!


 

Короткий екскурс в історію Маріуполя

Місто відоме ще з 1778 року. Розкинувся на березі Азовського моря, біля гирла річки Кальміус. Саме місце розташування міста зробила його дуже привабливим. На сьогоднішній день розвивається як грязьовий і кліматичний курорт.

 

А почалася історія Маріуполя як козацьке військове укріплення, яке прийняло грецьких переселенців. Раніше носив назви Павловська, а потім Жданов. Велику роль в економіці міста грають металургійний комбінат, а також «Азовсталь».

14.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали