Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Зовсім випадково під час чергового відрядження я опинилася проїздом в красивому місті, яке мені так і не вдалося повністю подивитися. Але мене це не зупинило, і в перші ж свої вихідні я повернулася, щоб оглянути всі куточки Краматорська.

Трохи про Краматорськ

Краматорськ, який так запав мені в душу, знаходиться на березі річки Казенний Торець. З перших хвилин перебування тут починаєш відчувати якусь особою атмосферу, яка сприяє прогулянкам та екскурсіям.

Місто різноманітне і гармонійне одночасно. А цікаві місця, які мені вдалося відвідати, справили на мене тільки найпозитивніші враження.

Пам'ятки Краматорська

По приїзду я відразу вирушила оглядати визначні пам'ятки Краматорська. Насамперед захотілося відвідати регіональний ландшафтний парк, який є об'єктом природно-заповідного фонду України.

Парк складається з 5 ділянок. Одна ділянка – це степ, з різноманітними видами комах, на території іншої розкинулося озеро, де мешкають лебеді. На всій території цієї місцевості росте величезна кількість рідкісних рослин.

А який прекрасний сосновий масив на ділянці «Пчелкінскі скам'янілі дерева». Після дивовижних природних пейзажів я вирушила в музей ретро автомобілів, а потім музей історії.

На території міста знаходиться понад 40 монументів, які можна зустріти під час пішої прогулянки, а також цікаві архітектурні об'єкти.


 

Крапля історії Краматорська

Історія міста Краматорська бере свій початок в 1868 році, коли на даній території існувало невелике селище із залізною станцією. До сьогоднішнього дня точної інформації про походження назви так і немає, хоча припущень дуже багато.

 

Статус міста був привласнений в 1932 році. Безумовно сюди варто приїхати, щоб відчути цю особливу атмосферу і познайомитися з цікавими місцями.

24.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали