Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Зовсім випадково під час чергового відрядження я опинилася проїздом в красивому місті, яке мені так і не вдалося повністю подивитися. Але мене це не зупинило, і в перші ж свої вихідні я повернулася, щоб оглянути всі куточки Краматорська.

Трохи про Краматорськ

Краматорськ, який так запав мені в душу, знаходиться на березі річки Казенний Торець. З перших хвилин перебування тут починаєш відчувати якусь особою атмосферу, яка сприяє прогулянкам та екскурсіям.

Місто різноманітне і гармонійне одночасно. А цікаві місця, які мені вдалося відвідати, справили на мене тільки найпозитивніші враження.

Пам'ятки Краматорська

По приїзду я відразу вирушила оглядати визначні пам'ятки Краматорська. Насамперед захотілося відвідати регіональний ландшафтний парк, який є об'єктом природно-заповідного фонду України.

Парк складається з 5 ділянок. Одна ділянка – це степ, з різноманітними видами комах, на території іншої розкинулося озеро, де мешкають лебеді. На всій території цієї місцевості росте величезна кількість рідкісних рослин.

А який прекрасний сосновий масив на ділянці «Пчелкінскі скам'янілі дерева». Після дивовижних природних пейзажів я вирушила в музей ретро автомобілів, а потім музей історії.

На території міста знаходиться понад 40 монументів, які можна зустріти під час пішої прогулянки, а також цікаві архітектурні об'єкти.


 

Крапля історії Краматорська

Історія міста Краматорська бере свій початок в 1868 році, коли на даній території існувало невелике селище із залізною станцією. До сьогоднішнього дня точної інформації про походження назви так і немає, хоча припущень дуже багато.

 

Статус міста був привласнений в 1932 році. Безумовно сюди варто приїхати, щоб відчути цю особливу атмосферу і познайомитися з цікавими місцями.

24.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали