Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Дуже часто ми не замислюємося, як нудна й одноманітна наше життя – будинок, робота, справи і так по колу. Чому б не вийти з вигаданої нами ж зони комфорту і не відправитися на зустріч чомусь новому і прекрасному. Для цього достатньо просто взяти і вирватися з щоденної рутини хоча б на пару днів, відправиться в подорож. Куди? Та хоча б в Алчевськ. Здивувалися? Ха-ха! Читайте далі і ви прямо зараз захочете відвідати це містечко!

Пориньте в атмосферу Алчевська

Не варто вводити себе в оману, думаючи, що відсутність якихось старовинних замків і популярних пам'яток перетворять подорож в нудьгу. Це аж ніяк не так.

Хіба не цікаво просто відвідати інше місто, вдихнути інше повітря, побачити абсолютно незнайомі особи? Будь-який будинок і лавочка в парку – це щось нове, а значить незвичне і цікаве. А чого тільки варте передчуття поїздки в інше місто!

Місто Алчевськ цікаве і миле, загадкове і індивідуальне. Більш того! Якщо ви прагнете до різноманітності і хочете відкривати для себе всю красу України – поспішаємо вас запевнити в тому, що Алчевськ повинен стати обов'язковим пунктом програми!

Насолоджуйтеся пам'ятками Алчевська прямо зараз!

Як тільки ви опиняєтеся в цьому славному місті, в очі кидається радянська архітектура, що бездоранно збереглася. На будівлях можна побачити карнизи, розетки, колонний і безліч інших традиційних елементів того часу.

Реально в якийсь момент виникає стійке відчуття, що ви потрапили в минуле, а в свідомості стійко пульсує думка про те, що відгомони радянського минулого ще довго будуть з нами.

Особливу увагу варто приділити культовим спорудам. Чого тільки варта архітектура Свято-Георгіївського храму та Свято-Миколаївського собору. Улюбленим місцем відпочинку городян і ще однією визначною пам'яткою Алчевська є Ісаківське водосховище. Такою ж популярністю користується і Орлова балка.

 

Не забудьте відвідати історичний і геолого-мінералогічний музеї. У місті можна побачити безліч пам'ятників, які присвячені тим чи іншим подіям і людям. І найголовніше - насолоджуйтеся перебуванням в новому для вас місті!

Трохи історії Алчевська не зашкодить

Велике промислове місто, колись невеликий робітниче селище Юр'ївка, був заснований в 1895 році. А причиною виникнення його стало будівництво залізної дороги. Назву отримав на честь засновника - А.К. Алчевського. За всю історію Алчевськ був кілька разів перейменований. І тільки в 1991 році місту було повернуто історичну назву. Все це і багато іншого ви дізнаєтеся, відвідавши цей чудовий куточок нашої країни.Примітно і те, що це місто немов сам пише історію для себе. Якщо вникнути в специфіку розвитку цього краю і міста в цілому, то однозначну і достовірну інформацію, виявляється, знайти буде не так вже й просто. Стало бути, сюди дійсно потрібно приїхати хоча б для того, щоб на власному досвіді переконатися в тому, що це містечко вартий уваги кожного туриста.
 


Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

13.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали