Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Добре лежати на пляжі, приймати сонячні ванни і купатися в теплому морі. Але мова зараз піде про інший вид відпочинку – культурному. Коли можна насолоджуватися історією незнайомого міста, дізнаватися все більше нового і цікавого про нього. Пропонуємо прогулятися по цікавих місцях Лисичанська. Втім, якщо ви все-таки прихильник пляжного відпочинку – телефонуйте нам і ми розповімо, куди вам варто вирушити, щоб підставити своє тіло сонячним поцілунків.

Хочете яскравих спогадів? Лисичанськ вам їх подарує!

Як все-таки цікаво гуляти по місту, вивчати його визначні пам'ятки, зустрічати абсолютно незнайомих вам людей. У Лисичанську вас все це чекає.

Це цікаве місто, прогулянка по якому принесе вам задоволення. Сбирать в дорогу і вирушайте за новими враженнями в тури по Україні, від яких ви будете просто в захваті. На відміну від таких міст як Умань, Кам'янець-Подільський, Львів, Київ та інших туристичних епіцентрів, Лисичанськ, чомусь, користується куди меншим попитом.

Ми довго намагалися зрозуміти першопричину низького попиту на тури в Лисичанськ поки не провели міні-опитування серед оточуючих нас мандрівників. Виявляється, що переважна більшість і близько не знають, що це за місто, в чому його принади, ніж він славиться... Загалом, саме час культурно розвиватися!

Чи є пам'ятки в Лисичанську?

Ще питаєте! Звичайно ж є і дуже багато. Популярні і маловідомі, історичні, культурні та природні – їх безліч. Чого тільки варта величезна кількість пам'ятників в місті першої шахті, поетові Сосюру, маршалу Ворошилову і багато інших.

Дивною пам'яткою Лисичанська по праву можна вважати неповторне озеро Клешня, на якому цвітуть дивовижні латаття. Обов'язково варто відвідати і міський парк. Краєзнавчий музей, будинок-музей Ворошилова розкажуть багато цікавого.

лисичанськ

А скільки задоволення можна отримати, прогулюючись по зелених скверів і тінистих алеях. Не пошкодуйте часу і випийте чашку ароматної кави, переймаючись атмосферою цього міста.

турі по Україні   тури в лисичанськ

Що ж відомо про історію Лисичанська?

Один з найдавніших міст Донбасу, зародження якого почалося ще в 1700 році, коли на даній території почався пошук рудних родовищ. Офіційною датою заснування вважається 1710 року. Катерина II видала указ про закладення рудника у Лисячій балки в 1795 році.

Історія Лисичанська безпосередньо пов'язана з розробкою вугільної промисловості. Саме тому місто часто називають «колиска Донбасу». Статус міста обласного підпорядкування було отримано в 1952 році.

Тури по Україні, Одноденні екскурсії з КиєваЕкскурсії по Києву.

21.03.2020
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали