Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

А ви були коли-небудь в такому місці, де серце завмирає від побаченої краси? У такі місця хочеться повертатися знову і знову, адже там залишається частинка душі. І у вас є можливість потрапити туди, де вашому захвату не буде межі. Місто Умань вас чекає! Це – одне з тих самих місць в Україні, де панує атмосфера романтики. Сюди неодмінно варто приїхати закоханим, тут з особливим задоволенням проводять своє дозвілля діти... Загалом, нудьгувати не доведеться нікому.

Райський куточок на українській землі – Умань!

Приїхати в Умань один раз просто неможливо! Це місто, яке вабить. Тому приготуйтеся!

Якщо ви збираєтеся відвідати це чудо-місто – повертатися ви сюди будете ще часто. Так що, на майбутнє: якщо не встигнете пофотографуватися всюди, де хотіли – не переживайте, зробите це в наступний раз;) Ну, а якщо ви опинилися тут вперше – відкривайте свою душу для нових вражень і теплих почуттів.

Умань відома своїми старовинними пам'ятками і є одним з найкрасивіших ландшафтних парків не тільки в Україні, а й на території всієї Європи, на нашу скромну суб'єктивну думку. Ну правда! Милуючись красою природи не тільки дух захоплює, але, здається, ще й серце завмирає.

Скільки легенд пов'язано з цим містом, скільки історій...

Якщо ви ще не відвідали цей дивовижний куточок нашої країни, то терміново міняйте всі свої плани і вирушайте сюди! Це місто гідний бути побаченим кожним!

Неперевершені пам'ятки Умані

Головною визначною пам'яткою Умані є чудовий і не піддається опису дендрологічний парк «Софіївка». Це не просто парк, це – шедевр світового рівня, в якому дивно тонко і гармонійно зливаються скульптури, архітектури, стихії землі і води, а також унікальні пейзажі, які викликають справжню бурю емоцій. Кожен куточок цього парку, кожна скеля, грот, водоспад, фонтан і лавочка овіяні легендами і історією.

 

А яка трепетна і романтична атмосфера мешкає в цьому прекрасному гніздечку, подарованому коханої дружини Софії графом Станіславом Потоцьким. Не варто навіть намагатися описати те, що може побачити тут людське око. У весняно-літній період ви поринете в прекрасне цвітіння різноманітним і дивовижних квітів, у всілякі відтінки зелені. А яке буйство фарб вас чекає тут восени, це справжнє диво! Але Софіївка не єдине, що підкорить ваше серце в цьому місті.

 

Величезна кількість пам'яток архітектури занурять вас в минуле. Відмінними зразками сакральних споруд є Василіанський монастир 1764-1784 років, Миколаївський собор 1812 року і Успенський костел 1826 року, які з 1977 року є художнім музеєм. Киньте всі сумніви і збирайтеся в дорогу!

Історія Умані

Історія міста Умань бере свій початок в 1616 році. Назва, найімовірніше, пішло від річки Уманки. У 1768 році на території сталася Взяття Умані, під час чого був була спалена велика частина міста, постраждало і загинуло величезне кількості людей. Згодом місто почало відроджуватися з попелу. Початок будівництва унікального парку почалося в 1796 році. До 1832 року територія належала роду Потоцьких. Сьогодні це затишне місто, яке є бажаним об'єктом для туристів з усього світу.

26.04.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали