Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Мені, як наймолодшому і креативному співробітнику нашої компанії, дали відповідальне завдання. Я повинна була організувати цікаві вихідні для всього колективу. Кілька днів моя голова була зайнята всілякими варіантами: посиденьки в кафе, цікаві квести або колективні ігри. А потім мене відвідала геніальна думка! А чому б не провести вихідні в цікавому і красивому місті Дружківка.

Welcome to Дружківка!

Місто Дружківка розташувалося на території злиття річок Кривий і Казенний Торець, що в Донецькій області.

Відправитися сюди колективом було просто чудовою ідеєю – величезна кількість цікавих пам'яток архітектури та природи, затишні кафе і чудові прогулянки. А для того, щоб вихідні ми провели якомога продуктивніше, довелося трохи поцікавитися, куди ж відправитися в першу чергу.

Привабливі пам'ятки Дружківки

Пам'яток Дружківці не позичати. В першу чергу обов'язково варто відвідати геологічний пам'ятник природи «Скам'янілі дерева», що ми, власне кажучи і зробили. Нашому погляду відкрилися неймовірні пейзажі. У цій місцевості можна побачити скам'янілі залишки дерев араукарій. Вік цих дивовижних рослин досягає 250 мільйонів років.

Далі наш шлях лежав в парк кам'яних скульптур 1991 року. Тут представлені фігури казкових героїв, а також історичних персонажів.

Під час прогулянок по місту ми з величезним задоволенням розглядали пам'ятники, які зустрічалися нам. Великий інтерес викликало така культова споруда як Свято-Миколаївська церква, будівля якої відноситься до 1898-1900 років. Старовинна архітектура цієї будівлі чарує. Це була захоплююча поїздка, яка відкрила нам багато цікавого з життя міста.

 

Кілька фактів з історії Дружківки

Перші згадки в історії про Дружківці датуються 1781 роком, коли на даній території знаходився робітниче селище. Статус міста був отриманий в 1938 році. Перші заводи тут почали з'являтися на початку 20 століття, що сприяло швидкому і активному розвитку. У висновку хотілося б сказати, що ми чудово провели час в цьому гостинному місті.

30.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали