Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Хочете відчути справжній національний колорит, погуляти по важливим історичним місцям, покуштувати шалено смачних страв і просто добре провести час? Полтава чекає вас, адже гостинність цього міста не порівняти з іншими! Це місто стане відмінним вибором для тих, хто прагне якось по-особливому провести свої вихідні. Звичайно, ви можете присвятити Полтаві всю свою відпустку і, треба зізнатися, не пошкодуєте. Але короткий уїк-енд – це ціла феєрія вражень.

Чудове місто Полтава

Полтава – важливий культурний центр України і розумієш це з першого моменту перебування тут.

Тут чисто і акуратно, величезна кількість пам'яток, пам'ятників, парків та скверів. Таке затишне і тепле... Місто прославилось відомою всім битвою, яка зіграла вирішальну роль в історії.

А яка смачна тут місцева кухня... Ви обов'язково повинні спробувати полтавські галушки, які готують тільки тут. Приємно походити по місту гоголівських повістей.

Провести вихідні в цьому місті, значить отримати масу задоволення і позитивних емоцій.

Пам'ятки Полтави, які запам'ятаються

Затишне і невелике місто Полтава багате пам'ятками, які обов'язково припадуть вам до душі.

Кругла площа в центрі міста залучає свої цікавим архітектурним рішенням. Посередині красується сад з монументом Слави на честь 100-річчя перемоги над шведами.

Решта будівель розташовані навколо площі і являють собою архітектурний ансамбль 19 століття. Обов'язково відвідайте музей «Поле Полтавської битви» 1909 року, який розташований на місці, де відбулася подія, що вплинула на весь хід історії.

Цікаво буде прогулятися на Іванову гору, де навіть встановлений пам'ятник галушок! Гостювати в Полтаві і не зробити фото біля цього пам'ятника? Та, ну ладно?! Таких людей не існує;)Спаська церква 1705 року є однією з найдавніших храмів. Успенський собор, Вознесенська церква 1762 року, церква Миколи Чудотворця – і це далеко не все культові споруди міста, які варто подивитися.

Важливим історичним моментом був початок будівництва церкви Преподобного Сампсонія в 1852 році на честь великої перемоги. На березі річки Ворскла в 1650 році був заснований Хрестовоздвиженський монастир в стилі бароко.

 

А яка величезна кількість музеїв і пам'ятників архітектури вам належить подивитися в цьому дивовижному місті!

Історія славного міста Полтава

Перші письмові згадки датуються в 899 році як Лтава. Нинішню назву з'явилося в грамоті литовського князя в 1430 році, коли землі були передані у володіння князя Глинського. Полтава – місто великої історії з неймовірною кількістю важливих подій. У 569 році території увійшла до складу Польщі. Найважливішою подією стала відома всім Битва під Полтавою, яка складалася 27 червня (8 липня) 1709 року.

Відвідавши цей цікавий місто, ви зможете перейнятися його чудовою атмосферою, українським колоритом і історичними подіями!

05.12.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали