Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Етно-музей пива та самогону

Україна, Центральна Україна, Полтавська, Полтава

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Це цікавий у своєму роді музей та дегустаційний зал розташований у селі Абазівка за 20 кілометрів від Полтави.

Такий музей - дегустаційний зал було створено вперше в Україні. Власник його Василь Кожан за 7 років зібрав понад 600 експонатів: пивні кружки і склянки різних часів із багатьох країн світу, апарати для виробництва пива та самогону, книги, сировина, з якої народжувався пінний напій тощо. 

Традиція пивоваріння та самогоноваріння в Україні дуже древні і шанувались нашими предками. Алкогольні напої вживались як ритуальні. Експозиція музею представлена виключно оригінальними об’єктами пивоварного та самогонного виробництва. Музей не має на меті пропагувати надмірне споживання алкоголю. Головна мета проєкту – це зберегти та показати стародавні та сучасні експонати, як частину історії народного промислу та культури споживання пива та самогону.

Тут можна спробувати смачного крафтового пива, настоянок власного виробництва, ну і звичайно закусити все традиційною полтавською кухнею – галушками, варениками, червоним чи зеленим борщем у хлібному горщику та іншими українськими стравами.

Також на території Етно-музей пива та самогону проводять майстер-класи з приготування традиційних страв. Це цікаво та весело - особливо після дегустації ;))

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали