Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Що може бути краще напередодні новорічних свят, ніж потрапити в справжню казку і пройтися по відомим нам з дитинства місцях з улюбленими героями гоголівських повістей?! Давайте вирушимо в Диканьку і проведемо там ніч перед Різдвом! Втім, це аж ніяк не єдиний період, коли тут варто побувати. Так, безумовно, саме взимку тут все потопає в атмосфері казки та чаклунства, а й в будь-яку іншу пору року тут теж буде чим зайнятися!

Диканька – все можливо перед Різдвом!

Чарівний край на березі річки з цікавими пам'ятками архітектури в поєднанні з мальовничими пейзажами – це Диканька! Це селище полюбилося кожному з нас з раннього дитинства, коли вперше ми читали або дивилися відомі всім розповіді Гоголя.

Кожен хоч раз у житті мріяв потрапити в гущу подій, які розгорталися на сторінках книги, приміряти черевички Оксани, поглянути на Вакулу або потрапити на Сорочинський ярмарок, щоб відчути всю ту атмосферу і колорит, описані великим письменником.

Перед Різдвом можливо все! Відправляйтеся в це казкове місце і відчуєте себе гоголівським персонажем!

Цікаві пам'ятки Диканьки

Селище Диканька повне пам'яток. У 1822 році князь Кочубей на околиці селища створив унікальний бузковий гай. Тут зібрано понад 40 видів кущів бузку з усього світу!

Приїхавши сюди навесні, ви не зможете встояти від солодкого дурманного аромату і невимовної краси! Кочубеївські дуби також є пам'ятником природи і історії.

Раніше, тут знаходилася ціла алея цих величних дерев, з яких на даний момент залишилося всього лише три. Вік дубів близько 800 років! Миколаївська церква 1794 року є родинною усипальницею роду Кочубеїв. Троїцька церква в стилі пізнього бароко була побудована в 1780 році і з першого погляду вражає своєю міццю і величністю. Тріумфальна арка 1820 роки не тільки візитна картка селища, а й чудовий пам'ятник архітектури. Ну і бажаючим відчути всі чари тутешніх місць обов'язково варто заглянути на хутір Проні!

 

Історія легендарної Диканьки

Історія Диканьки насичена цікавими фактами і подіями. Перша згадка датується 1658 роком. Назва села походить, за однією з версій, від прізвища першого поселенця Дикань. З 1678 року територія належала Василю Кочубею. Статус селища міського типу було присвоєно в 1957 році. А завдяки повісті Миколи Гоголя селище придбав величезну славу і приваблює туристів не тільки з України, а й інших країн. 

Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

05.12.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали