- Всі
- Гірськолижні тури
- Дитячі Тури, Екскурсії та Табори
- Новорічні тури 2023
- Корпоративні тури
- Тури в Буковель
- Активний відпочинок
- Тури на День Св. Валентина
- Тури на 8 березня
- Тури на канікули для дітей
- Готелі
- Санаторії та курорти України
- Регіон
- Тури по Україні
- Екскурсії по Україні
- Тури ПО КИЄВУ
- Тури в Карпати
- Тури в Закарпаття
- Інфолист
- ОнЛайн
Диканька
Що може бути краще напередодні новорічних свят, ніж потрапити в справжню казку і пройтися по відомим нам з дитинства місцях з улюбленими героями гоголівських повістей?! Давайте вирушимо в Диканьку і проведемо там ніч перед Різдвом! Втім, це аж ніяк не єдиний період, коли тут варто побувати. Так, безумовно, саме взимку тут все потопає в атмосфері казки та чаклунства, а й в будь-яку іншу пору року тут теж буде чим зайнятися!
- опис
- тури
Диканька – все можливо перед Різдвом!
Чарівний край на березі річки з цікавими пам'ятками архітектури в поєднанні з мальовничими пейзажами – це Диканька! Це селище полюбилося кожному з нас з раннього дитинства, коли вперше ми читали або дивилися відомі всім розповіді Гоголя.
Кожен хоч раз у житті мріяв потрапити в гущу подій, які розгорталися на сторінках книги, приміряти черевички Оксани, поглянути на Вакулу або потрапити на Сорочинський ярмарок, щоб відчути всю ту атмосферу і колорит, описані великим письменником.
Перед Різдвом можливо все! Відправляйтеся в це казкове місце і відчуєте себе гоголівським персонажем!
Цікаві пам'ятки Диканьки
Селище Диканька повне пам'яток. У 1822 році князь Кочубей на околиці селища створив унікальний бузковий гай. Тут зібрано понад 40 видів кущів бузку з усього світу!
Приїхавши сюди навесні, ви не зможете встояти від солодкого дурманного аромату і невимовної краси! Кочубеївські дуби також є пам'ятником природи і історії.
Раніше, тут знаходилася ціла алея цих величних дерев, з яких на даний момент залишилося всього лише три. Вік дубів близько 800 років! Миколаївська церква 1794 року є родинною усипальницею роду Кочубеїв. Троїцька церква в стилі пізнього бароко була побудована в 1780 році і з першого погляду вражає своєю міццю і величністю. Тріумфальна арка 1820 роки не тільки візитна картка селища, а й чудовий пам'ятник архітектури. Ну і бажаючим відчути всі чари тутешніх місць обов'язково варто заглянути на хутір Проні!
![]() |
![]() |
Історія легендарної Диканьки
Історія Диканьки насичена цікавими фактами і подіями. Перша згадка датується 1658 роком. Назва села походить, за однією з версій, від прізвища першого поселенця Дикань. З 1678 року територія належала Василю Кочубею. Статус селища міського типу було присвоєно в 1957 році. А завдяки повісті Миколи Гоголя селище придбав величезну славу і приваблює туристів не тільки з України, а й інших країн.
Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!
Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!
Полтавські землі, напевно, взагалі найбільше розкажуть про українську історію. Все, що пов'язано з цими краями, найчастіше викладається в захоплюючі, жартівливі, курйозні історії. У найменуванні селища нічого спокійного і немає. У містичну складову Диканського переказів вірили на повному серйозі. Чи не знаходили довго логічного тлумачення для історій, коли пропадали з села люди, а то й цілими сім'ями. І про славних козаків теж були свої непорозуміння - як перед набігами, місто опинявся порожній. Але все ж просто! Якщо щось не лежить на поверхні, треба копнути глибше. І справді, під містом є кілька десятків кілометром підземних печер. Вони рукотворні і таким чином з'явилося ще одне місто, який був прихований від очей ворогів, його існування трималося в суворій таємниці.
Плануєте насичений відпочинок? Диканька пожвавить картини, накреслені Гоголем!
Диканька – вже назва цього селища міського типу натякає, що історія повністю незвідана. Чи то через дикі, непрохідні ліси, чи то завдяки прізвищу першої сім'ї Дикань, було дано таке ім'я чудесному краю. Вперед на захоплюючий, забавний, жвавий відпочинок! Диканька настільки відома зі слів знайомих, сторінок книг, але твоя нога не ступала на її околиці? Не біда! Виправити це можна і потрібно! Звичайно, ми із задоволенням втрутимося в організацію вашого відпочинку і зробимо все, що від нас залежить, щоб він був незабутнім. Загалом, збирайте валізи, якщо вже хочеться яскравих вражень – пора вирушати на відпочинок!
Полтавські тури – Диканька з натури!
Диканський край надзвичайно багатий заповідними місцями. У 1994р. між Диканькою і р.Ворскла зведений ландшафтний парк «Диканський». У нього входять деякі природоохоронні об'єкти: Бузковий гай, Смерекова гай, Парасоцький ліс, Вихід пісковиків (брус), Кочубеївські дуби, Пісаревщінскій парк, Фесенкова горби.
Бузковий гай висаджений в кар'єрі глибиною 5м. З цього кар'єра брали глину, щоб побудувати цегельний завод Кочубея. На місці заводу тепер на всю широчінь висаджені розкішні кущі бузку, облагороджені алеї, затишні альтанки. Ялиновий гай розташовується на неосяжної площі більше 4 га. Вид на Парасоцький ліс змушує застигнути на мить. Вихід пісковиків (брус) – це місце де на поверхню вийшли десять голив.
Кочубеївські дуби зараз обчислюються чотирма 600-800 літніми деревами. Пісаревщінскій парк: липа, глод, клен, ясен, дуб - неймовірна краса. Деякі насадження мають вік до 400 років.
Фесенкова горби – територія, назва якої і отримано від рельєфної форми. Місцевість, що засіяна горбами, покриває площу більше 70га. Лучно-степовий ландшафт цієї землі засіяний різнотрав'ям і злаковими рослинами.
Архітектура на території «Диканського» регіонального ландшафтного парку:
- Тріумфальна арка – споруда, яка збереглася і доречно виділяється при в'їзді в садибу легендарного князя Кочубея. Раніше тут красувався величезний палац, про масштаби якого можна нині тільки читати. Більше, ніж сто кімнат, були збудовані в цьому шедеврі, що не вцілів до сьогоднішнього дня. Перетворився в руїни, пізніше, розібраний палац перестав існувати з часів громадянської війни.
- Миколаївська церква з дзвіницею. У склепі, що знаходиться під церквою, покояться померлі п'ять князів і три княгині роду Кочубея.
- Троїцька церква. З історичних даних відомо, що місцем частого відвідування Гоголя.
Як можуть знамениті розповіді з книг не привернути побувати, на так соковито відтворити письменниками, землі? Вибирайте кращі тури - Диканька передасть своя історію цілком. Хоч Кочубей і не відповість на Ваш дзвінок, але все буде цікаво - (044) 383-32-78, багатоканальні (068) 943-49-42, (093) 503-33-01.
