Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Загадковий Канів та місто-музей Переяслав

Фішки туру:
  • Міста прадавньої історії та легенд
  • Приголомшливі краєвиди та панорами Дніпра
Ціна туру:
від 620 грн
Дата екскурсії Тур в аріхві
Кількість днів 1 день
Країна Украина
Регіон Центральна Україна
Область Черкаська
Маршрут Київ - Переяслав-Хмельницький - Канів - Київ
Тип транспорту Автобус
Місце зустрічі м.Вирлиця
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист
 

В цій подорожі ми відкриємо для себе місця, оповиті неповторною енергетикою наших пращурів, які дають можливість торкнутись того, про що так гаряче і щиро писав Шевченко у своїх віршах. 

 

ПРОГРАМА ТУРУ

З 06:50 до 7:00 Вся група зустрічається біля станції метро «Вирлиця», після чого з гарним настроєм сідаємо в автобус і відправляємось в захоплюючу подорож.О 09:00 Прибуття в одне з найдавніших міст Київської Русі - місто музей - Переяслав-Хмельницький. Що вас тут чекає:

Екскурсія по Музею народної архітектури та побуту Середньої Наддніпря́нщини  - першому скансену (музею під відкритим небом) в Україні. Музей розташований в околицях Переяслав - Хмельницького і входить до Національного історико - етнографічного заповідника "Переяслав".

 

Це прекрасний ансамбль, який складається з п'яти церков, двадцяти сільських будинків, унікальної колекції млинів, рукотворних озер - в цілому 385 пам'яток народної архітектури та побуту різних етапів історії України!

 

Огляд основних пам`яток міста: Михайлівської церкви (1646-1666 рр.), Свято-Троїцької церкви, Вознесенського собору (1695 р.), на території якого знаходиться дзвіниця (1776 р.) і колегіум (1757р.), Успенського собору (1896р.).

У 1654р. в Переяславі відбулася відома Переяславська Рада. Ми відвідаємо площу, на якій відбувалися події, що змінили перебіг української історії на багато століть. В цьому місті, в колегіумі викладав Григорій Сковорода і саме Переяславська земля стала батьківщиною Шевченківського "Заповіту".  

А ще дізнаємося, що таке тканки, побачимо, як їх досі виробляють на старовинних верстатах, і зможемо купити вподобані вишиванки та тканки за низькими цінами.    

Після чого вирушаємо в наступну точку нашої екскурсії - м.Канів.

 

До цього міста, наче надприродна сила вабить мандрівників, художників, поетів. Сюди приїздять люди з усіх куточків України та світу, аби доторкнутися до найдавнішої культури, відчути магічний подих легенд.

Відвідування Тарасової гори - музей і місце поховання Т.Г.Шевченка. Для мільйонів людей усього світу місто Канів асоціюється з ім'ям великого сина українського народу - Тараса Шевченка, місцем його вічного спочинку - Чернечою горою.

Ви зможете відвідати Музей Тараса Шевченка і Тарасову світлицю та ін.

Канів славиться своїми захоплюючими краєвидами, які відкриваються з Канівських гір.

А ще тут постала одна  з перших духовних святинь України – Собор Успіння Пресвятої Богородиці. З цим собором пов`язано ім`я Великого Кобзаря – Т.Г.Шевченка. Як саме? Дізнаємося під час нашої екскурсії.   

17:30 Задоволені і наповнені враженнями, вирушаємо назад до столиці України.

20:00 Орієнтовно в цьому часі прибуваємо назад в Київ.

 

Пам'ятки екскурсії
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали