Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Величне Дніпро, оспіване самим Тарасом Шевченком, вабить своєю могутністю і прекрасними містами, розташованими на його березі. Однією з таких дніпровських перлин є мальовничий Канів, який неможливо обійти стороною. Хоч це і не великий мегаполіс, проте дуже красиве, гостинне і вкрай цікаве місто для туристів. Засноване багато століть назад самим Ярославом Мудрим, воно не перестає полонити серця тих, хто одного разу відвідав його. Це місце, де розумієш, чому великий український поет так любив ці території.

Старовинний Канів

Дивовижне, чарівне, якесь казково-гарне місто, де можна годинами дивитися на Дніпрові кручі і слухати, як ревуть потоки цієї могутньої ріки.

Тут час перестає грати якусь роль для гостей. Гуляючи по затишним паркам, відвідуючи найцінніші пам'ятники і просто відпочиваючи на набережній, перестаєш думати про мирських проблеми.

Канів – це місто, в якому надихаєшся і відпочиваєш, набираєшся сил і заряджаєшся особливою енергією. Це райський куточок України, який просто повинен бути в списку вашого туристичного маршруту!

Нетлінні пам'ятки Канева

Скарбниця міста – Чернеча, вона ж Шевченківська гора, де, за заповітом, був похований видатний український поет Тарас Шевченко. Піднявшись по високих сходах на саму вершину, де встановлено пам'ятник великому Кобзарю, в голові повз волі починають звучати рядки з «Заповіту»: «... Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі Було видно, Було чути, як реве ревучий». І розумієш, чим так манили автора ці невимовні пейзажі.

Гора є частиною Шевченківського національного заповідника, площа якого займає 2500га. На території заповідника знаходиться музей і пам'ятки культурної спадщини. Однією з яскравих архітектурних пам'яток вважається дерев'яна церква Покрови Пресвятої Богородиці. Меморіальний музей знаходиться в стінах хати «Тарасова Світлиця». Це будинок, в якому так хотів пожити поет, але не встиг. Шевченківський заповідник – це не просто пам'ятка Канева, а справжня гордість України.Приїхавши в це чудове місто, не пропустіть можливість відвідати і природний заповідник, який займає площу понад 2тис.га. Тут ландшафт вражає своєю різноманітністю – пагорби, яри, густі зелені зарості лісу. Величезна кількість представників флори і фауни, багато з яких входять до Червоної книги України, мешкають в цій екологічній зоні.

 

У місті зберігся старовинний Успенський собор, побудований ще у 1144 році князем Всеволодом Ольговичем, однак після спалення був перебудований в 1810 році. Все це лише деякі цікаві місця міста, які вам належить побачити.

Історія міста Канів

Вперше в літописах місто згадується в 1078 році. Важкий період настав для міста в 1240 році. Саме в цей час землі були взяті і розорені ордою, яку очолював Батий. А в 1362 році територія відійшла під управління Литовського князівства. За все історію Канів неодноразово піддавався спалення, однак відроджувався з попелу.

У 1796 році території присвоєно статус міста. 22 травня 1861 року на цій мальовничій українській землі був перепохований Т. Г. Шевченка, згідно з його заповітом.

18.05.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали