Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Святині України. Джерело Святої Анни

Тернопільська область - це край, насичений чудотворними святинями, до якого прагнуть у будь-який час року в будь-яку погоду сотні, а то й тисячі паломників з усього православного християнського світу, щоб притулитися до священних і чудодійних ікон святих, скупатися в цілющих джерелах, привезти священної води, воздати славу Господу. Anga Travel пропонує кращі тури по Україні!​

Однією з найбільших православних святинь в Україні і головною метою християнських паломників в цьому регіоні є Почаївська Лавра. За переказами, Почаївська Лавра була заснована ченцями з Києва в 1527 році, які втікали від татарської навали. Через деякий час місцева поміщиця Анна Гойська виділила значну частину своїх маєтків для розширення території монастиря і подарувала чудотворну Ікону Божої Матері. Кажуть, що під час татарських набігів саме Богородиця врятувала весь монастир, з'явившись в небі і відбивши всі стріли своєї надприродною силою. Крім Ікони Божої Матері, в Почаївській Лаврі знаходиться безліч інших святинь - мощі Святих Амфілохія та Іова, чудотворний образ діви Марії, камінь, на якому, за переказами, залишився слід Богородиці, а зараз з-під нього б'є джерело з цілющою водою. Величезна кількість тури по Україні.

Але є в цих краях ще одне не менш популярне місце серед туристів і паломників - це Джерело Святої Анни (іноді його називають озером Святої Анни), який знаходиться недалеко від Почаївської лаври, на кордоні Кременецького району Тернопільської області та Дубенського району Рівненської області, в селі Онишківці . Це святе місце має свою багату історію. Більше тисячі років тому на місці на цьому ж місці була невелика церква, якій вдалося надприродним чином уціліти під час татарської навали, уникнути наруги іновірців - церква опустилася під землю. Через деякий час на місці цього храму побудували нову церкву. Але є ще одна історія про це таємниче місце, яка доводить його святість. За переказами, кілька століть тому на узліссі пастухи знайшли ікону Святої Анни. Здивувавшись цьому чуду, вони забрали ікону з собою і принесли до церкви сусіднього села. Але наступного дня ікону там не знайшлось. Після довгих пошуків образ Святої Анни знайшли на тому ж місці, звідки вчора його принесли пастухи. Вирішивши, що іконі не сподобався процес переїзду у велику церкву, її знову перемістили туди, але вже з більш урочистими почестями у супроводі багатьох священиків, молебень. І ось наступного дня ікона Святої Анни незрозумілим чином перемістилася з храму в ліс на своє колишнє місце. Оскільки всі спроби перенести Ікону у велику церкву виявилися марними, адже всі наступні події створювали враження, ніби Свята Анна не бажає залишати місце, яке вона сама для себе обрала. Селяни вирішили більше не турбувати Святу Анну і на місці, де з'явився її священний образ, вони побудували каплицю, де тривалий час він і зберігався. Як доказ того, що місце було вибрано правильно, через деякий час поруч з каплицею з'явилося джерело з цілющою водою.

Селяни одразу ж виявили цілющі властивості цього джерела і всіляко оберігали його. Сюди почали приходити все більше і більше людей, щоб з молитвою зануритися в цілющу воду і очистити своє тіло і душу.

 

Важким і неприємним періодом в історії існування джерела Святої Анни були часи Радянської влади, пік популяризації атеїзму. У цей час церква була повністю зруйнована, а джерело було засипане землею і закрите бетонними плитами. Але всі спроби радянської влади знищити цілюще джерело, виявилися марними - вода зі струмка постійно пробивалася наверх, а одного разу звернулася в бурхливий цілющий потік. Силами місцевих жителів святі джерела були розчищені, був оновлений фундамент у вигляді трьох коридорів, по яких вільно могла текти вода . Автобусні тури по Україні це відмінна можливість подорожувати з комфортом.

У 1991 році на місці зруйнованої церкви був зведений новий храм Святої Анни небесно-блакитного кольору, названий на честь матері Діви Марії. Довкола джерела були встановлені спеціальні плити і встановлений колодязь для освячення води. На звороті цієї церкви облаштували поглиблення (це і є саме озеро Святої Анни), в яке після молитви занурюються всі бажаючі оновити свою душу і тіло.

Поїздка до Почаївської Лаври, до джерел Святої Анни це чудова можливість наповнити своє життя світлом, що йде від цих благодатним місць, вклонитися чудодійним святиням, воздати славу Господу, вмитися святою водою, або викупатися в ній, взяти з собою священну воду для близьких і родичів, зцілитися і змінити своє життя. Глибоко віруючі в Бога люди відвідують ці місця з метою наповнити світлом свою душу і серце, зцілитися від важких захворювань.

На сьогоднішній день існує багато прикладів надприродного зцілення людей після купання в озері Святої Анни, цілюща вода якого позбавляє від багатьох серйозних недуг - артрити, безпліддя, дерматити, онкологічні захворювання, захворювання жіночих органів і т.д.

Головною особливістю озера Святої Анни є температура води, яка в будь-який час року, що в літню спеку, що у люті морози, дорівнює +6°С. Цілющі властивості води в джерелах Святої Анни довели також і вчені. Вони розкрили секрет зцілювального джерела, вода якого багата на кремній і іони срібла. Перший елемент дарує людині здоров'я і силу, а другий - вбиває шкідливі бактерії . У нас найкращі тури по Україні з Києва.

Для тих, хто бажає зануритися в священне озеро Святої Анни, існують кілька правил:
1) Занурюватися необхідно у новій натільній білизні (жінки повинні бути в сорочках з довгими рукавами і покритою головою);
2 ) Перед зануренням у воду прочитати молитву « Отче наш» ;
3 ) Звернутися з молитвою до Святої Анни: «Свята Праведна Анна, моли Бога за нас »
4 ) Занурюватися необхідно з головою, три рази.

Кажуть, що немає кращого способу лікування, як тілесного, так і душевного, ніж занурення в цілющу воду озера Святої Анни з молитвою. «І Господь посилає, віддаючи по вірі людський те, що просить щиро людина!»
Всi тури по Україні.

Автор Марина Мельниченко

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!