Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Озера Карпат

Карпати зібрали в собі безліч прекрасних дарів природи. Величні гори, кришталево чисті дзюркотливі річки з мальовничими водоспадами і, звичайно ж, небесно блакитні озера. Саме озера, місцеві жителі називають настільки оригінально - «морські очі». На щастя не всі гірські озера розташовані на великих висотах і доступні не тільки тренованим туристам. Розташування їх знаходиться в діапазоні 1400-1800 метрів від рівня моря, а виникнення бере витоки ще з часів льодовикового періоду. Anga Travel пропонує кращі тури по Україні!

Прекрасне озеро під назвою Апшинец утворилося на Свидовецькому масиві має площу 1,2 гектара, а його глибина становить біліше 3-х метрів.

Озеро Апшинець

Синевир - озеро карпатських гір, що розташоване у Закарпатській області Межигірському районі. Від районного центру потрібно буде проїхати 32 кілометри. Це озеро знаходиться на досить великій висоті, але дістатися майже до самого водоймища можна на автомобілі при цьому насолодитися чудовими видами незрівнянних Карпат. Вчені встановили, що озеро Синевир утворилося близько 10 тисяч років тому (після льодовикового періоду).Внаслідок зсуву земної кори на шляху потоку встали гірські породи, утворивши греблю і загородивши воду, але сильний напір води все ж пробив шляхи виходу, завдяки чому озеро стало проточним. Загальна площа озера становить 7 гектарів при його максимальній глибині цілих 22 метри. Синевир ділиться на дві ванни - південну (більш глибоку) і північну. Вода в озері має досить специфічний смак - в ній відсутні хлориди. Температура води в озері, навіть у саму жарку пору, прогрівається лише до 22 градусів. У дзеркальній воді Синевиравідображаються фігури Сині і Вира, їх створили скульптори Михайло Санич і Іван Бровді в 1984 році. Щоб насолодиться казковим видом озера Синевир необхідно піднятися на гору Озерну. Величезна кількість тури по Україні.

Озеро Синевир

Зовсім неподалік від Синевира знаходиться водосховище, розташоване на річці Теребля.Хоча це і не природне озеро, а рукотворний об'єкт, все ж воно чудове! Найчастіше сюди приїжджають туристи і любителі наметового відпочинку.

Хащованське озеро не широко відоме в масах, але з його красою і мальовничістю досить мало озер стоять на нарівні. Проїзд до озера Хащованське складний, адже щоб дістатися до нього, доведеться подолати щебеневий грейдер або вододільний хребет розташований з боку села Славське. У нагороду ви отримаєте божественні види на полонину Боржаву, яка зустрінеться на шляху до Хащованське. Автобусні тури по Україні це відмінна можливість подорожувати з комфортом.

Несамовите - озеро доступне лише для максимально екстремальних джиперів, або для піших туристів, оснащених рюкзаками з усім необхідним для гірського туризму, тури по Україні.

Поблизу селища з назвою Шешори, розташувалося озеро Лебедин, воно облюбоване туристами, хоча шлях до нього тільки доступний для пішого туриста. Лебедин розкинувся в дикі природній місцині. Для купання воно зовсім не підходить, оскільки заросло очеретом, а поверхню його покриває опале листя. Подивившись з відстані здається, що вода тут має чорний колір, але набравши в долоні розумієш - вона кристально чиста! Мальовничі пейзажі озера і його околиць відомі далеко за межами країни. Кілька років тому китайські кінематографісти знімали в цих місцях художній фільм. У нас найкращі тури по Україні з Києва.

Лебедин Озеро Бребенекул

Існує дуже гарна легенда, про яку неодмінно повідають місцеві жителі. Мальовничий вид, запах соснової хвої, степових трав наповнять вас новими силами і враженнями. Навколишні місця поблизу озера, немов спеціально пристосовані для відпочинку. Віковічні дуби, саламандри, кришталева, солодкувата на смак вода і тиша, яка вводить у стан релаксу, це та атмосфера в яку ви поринете відвідавши озеро Лебедин, тури в Карпати.

Прекрасне озеро Бребенекул найвище по своєму розташуванню озеро в Українських Карпатах, знаходиться в каре Чорногірського хребта. Тінь високих сосен, які покрили гори, а зверху небесна блакить розливається в прозорих водах Бребенекула. Свою назву озеро отримало неспроста, адже в перекладі з румунської означає «барвінок». Ніби магнітом притягує воно безліч туристів своїми прохолодними водами, а поруч з озером проходить велика кількість маршрутів.

Солотвинські озера.

У Солотвині природа створила озера, які не тільки є безмежно красивими, але і мають цілющі властивості. Грязі цього озера лікувальні, які за своїм впливом не поступаються грязям Мертвого моря. Озера утворилися зовсім недавно в 1902 році. У цей час тут запускали соляну шахту, але вона провалилася і утворила котлован. На тому місці утворилося перше озеро Кунігуда, а слідом за ним з'являлися й інші. Це озера з різноманітним складом води: солоним, прісним, йодованим. Озера, що містять сіль, корисні для всіх своїх відвідувачів, а от озера, склад води яких містить йод навпаки, і навіть більше того, перед купанням в такій воді потрібно отримати консультацію фахівця.

Води карпатських озер дарують здоров'я і силу, наповнюють позитивом і теплом, а переконатися у всіх принадах ви зможете лише, коли приїдете в Карпати або Закарпаття!

Всi тури по Україні.

Тури в Карпати Ви можете вибрати тут, тури в Закарпаття можете вибрати тут. Подаруйте собі незабутні вихідні, під час яких ви потрапите у винятково приємні умови для відпочинку та нових приємних вражень, тури в Карпати.

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції, тури по Україні.