Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Термальні курорти Словаччини

Для багатьох людей Словаччина, в першу чергу, асоціюється з гірськолижними курортами, але крім них країна має ще безліч популярних термальних курортів. Словаччина - це хоч і досить маленька за площею європейська країна, але в той же час вона є однією з найбагатших на курортні місця країн світу. Адже, навряд чи є ще така країна, де на настільки маленькій території сконцентрувалося така кількість красивих природних місць, багатих на цілющі термальні та мінеральні води, як Словаччина.

   

Практично в кожному населеному пункті Словаччини, будь то величезне місто чи маленьке село, знаходяться джерела мінеральних вод. Згідно зі статистичними даними в Словаччині розташовуються 22 лікувальних термальних курорти і більше 1000 джерел мінеральних та термальних вод.

Завдяки широкому діапазону вод - від простої питної та цілющої води до гарячих джерел мінеральних вод - Словаччина ще з давніх часів отримала велику популярність, як курортно-лікувальна країна.

На картах XVI - XVII століть вже були позначені дивовижні води Спіша і головні курортні міста Словаччини. У 1769 році Марією Терезою була створена спеціальна комісія, головним завданням якої було визначити цілющі властивості вод з місцевих термальних і мінеральних джерел. До складу цієї комісії увійшли кращі столичні лікарі. Дослідження комісії підтвердили наявність унікальних цілющих властивостей даних водних джерел, і на протязі наступних кілька століть на території Словаччини почали активно розвиватися величезні курортні центри, які незабаром стали відомі в усьому світі. До числа таких курортів можна віднести Бардеєвські Купелі, Пієштяни, Бойніце, Тренчіанські Тепліце, Раєцке Тепліце. Про деякі з них ми розповімо детальніше. Спробуйте наші Словаччина тури!

На початку XXI століття інфраструктуру класичних курортів розбавив новий феномен даної сфери діяльності - це створення на базі вже відомих курортів аквапарків та оздоровчо-розважальних комплексів.У їх басейни запускається вода з місцевих термальних джерел. Мінеральні води в Словаччині, завдяки своєму доброчинному впливу на загальну релаксацію всього організму, його розслаблення, усунення стресу, відновлення і накопичення нових сил і енергії, незабаром почали широко застосовуватися як в лікувальному процесі, так і в процесі профілактики захворювань. Відвідування термальних курортів, аквапарків та оздоровчо-розважальних комплексів дуже швидко знайшло величезну популярність, як серед словацького населення, так і серед іноземців. Це стало відповіддю на запитання «Де і як корисно і розумно провести відпустку або вікенд?».

Одними з найбільш відомих у всьому світі курортних міст Словаччини є Пієштяни і Бардеєвські Купелі. Словаччина тури з Києва відмінна можливість розслабитися і відпочити.

Пієштяни - найзначніший термальний курорт Словаччини, площа якого становить 40 га, що частково займає частину однойменного міста Пієштяни, яке розташоване на березі річки Ваг. Курорт знаходиться на висоті 162 метрів над рівнем моря. Віддаленість від столиці становить 80 км.

 

Перші письмові згадки про термальні джерела цього міста з'явилися ще в 1549 році. Вже в той час курорт мав досить величезну популярність. Деякий час курорт Пієштяни знаходився у володінні знатного дворянського роду Ердеді. Пізніше Пієштяни орендувала фірма Олександра Вінтера. З тих пір курорт Пієштяни знайшов всесвітньо відому славу одного з кращих центрів для відпочинку і лікування.

Курорт Пієштяни має дуже вигідне географічне та кліматичне місце розташування - він знаходиться в самій теплій частині Словаччини, де найчастіше буває достатньо сухе і тепле літо, м'яка осінь і така ж зима.

Пієштяни розташовані на острові, який оточений зеленню і сонцем, що створює сприятливі умови для здійснення цілорічного відпочинку. Саме тут знаходяться відомі Наполеонівські Терми, потопаючий в розкоші готель «Термія Палац», який був побудований тут в 1912 році в стилі модерн, сучасний готель «БАЛЬНЕО», літній театр.

На території цього курорту налічуються 10 природних джерел лікувальної мінеральної сульфатної, кальцієво-натрієвої, карбонатно-сульфатної гіпотонічної термальної води, яка містить безліч корисних мінеральних речовин, вільний газ і сірководень, який теж має цілющі властивості. У Пієштянах також знаходиться родовище сірчаної грязі, однією з найбільш високоякісних лікувальних грязей в усьому світі. Встигніть на гарячі тури Словаччина.

Термальний курорт Пієштяни має свій, вже дуже відомий, символ - це статую чоловіка, який ламає милицю. Ця статуя символізує основну спеціалізацію курорту Пієштяни, яка спрямована на лікування різних форм дегенеративних і запальних ревматичних хвороб, станів після ортопедичних операці , травм, ішіаз.

  

На сьогоднішній день Пієштяни є величезною курортною базою, здатної розмістити одночасно 2400 осіб в номерах вищого і середнього класу, які мають всі необхідні зручності. Інфраструктура курорту також вельми широко розвинена - тренажерний зал із сучасним спортивним інвентарем, тенісні корти, солярій, сауна, відкритий басейн з термальною водою ЄВА, риболовля, міні-гольф, відкритий концертний майданчик, казино, террекурні доріжки, оренда велосипедів, верхова їзда та т.і. Якщо в Словаччина тури Україна - то тільки з Anga Travel!

Ще одним з найстаріших і найпопулярніших курортів Словаччини є курорт Бардеєвські Купелі, що розташовані в оточенні оборонної стіни містечка Бардєєва. Бардеєвські Купелі знаходяться на північному сході Словаччини на схилах Карпатських гір, в долині Бардеєвського струмка (іменується він також Квасним струмком) на висоті 325 метрів над рівнем моря.

  

Головна особливість курорту Бардеєвські Купелі - це наявність природних цілющих вод типу лужно-солоних кислих залізистих вод. Ці води, завдяки своїм цілющим властивостям, в даному виді мінеральних вод досягають якості світового рівня. На території Бардеєвських Купелей 17 джерел мінеральних вод, з них 8 - питні. Завдяки сучасним медичним методиками і місцевим мінеральним джерелам на курорті БардеєвськіКупелі створені прекрасні умови для лікування і профілактики захворювань шлунково-кишкового тракту і органів травлення. У свою чергу прекрасні кліматичні умови, чисте повітря, насичене ароматом хвої і озоном, сприяють профілактиці та лікуванню неспецифічних захворювань дихальних шляхів.

Інфраструктура курорту Бардеєвські Купелі забезпечує прекрасний відпочинок на будь-який смак. Тут є волейбольні та баскетбольні майданчики, тенісні корти, маленький басейн для діток, відкритий басейн з водою, кінотеатр, міні-гольф, етнографічний музей під відкритим небом Skanzen, затишні кафе, розкішні бари та ресторани з міжнародною та національною кухнею, бюро побутових послуг, торговий центр, кілька гірськолижних трас з підйомником, траси для бігових лиж і багато іншого.

Більш детальна інформація про ці та інших курорти Словаччини можна знайти у відповідних розділах сайту, але краще за все не просто прочитати, а побачити все це на власні очі і поринути в цілющі води словацьких термальних курортів, відпочити, наповнити тіло і душу новими силами та енергією, побалуватися на хвилях цілющих вод і своїх позитивних думок.

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції! І вишенька на торті це наш тур КУРОРТ ЛУЧКИ. ПРОГРАМА AQUA-VITAL!