Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тури і екскурсії в Словаччину

https://anga.ua/ru/list/hirskolyzhni_tury/

Саме тому, якщо ви вже замислювалися, куди відправитися в гірськолижний тур на Новий рік, Словаччина - ваш однозначний вибір!

НЕЙМОВІРНА СЛОВАЧЧИНА

Купити гірськолижний тур до Словаччини - значить потрапити в країну, де природа зберегла свою красу в незайманому вигляді.

Природні скарби, різноманітні історичні пам'ятки, надзвичайно багату народну культуру і фольклор, і безліч цікавих розваг на жвавих вулицях міст - все це можуть вам дати наші дешеві автобусні тури на Новий рік і не тільки!

СЛОВАЧЧИНА - КРАЇНА ПАМ'ЯТОК

Офіційно Словаччина, при її відносно невеликих розмірах, поділена на 21 туристичний регіон, і в кожному можна не тільки покататися на лижах, але і подивитися на безліч унікальних історичних пам'яток і дивовижну природу.

З найбільш цікавих і привабливих місць, які приваблюють багато туристів, варто відзначити Братиславу і її околиці, величні й могутні Татри, невеликий регіон Спиш з одним з найбільших замків в усьому світі, а також Ліптов і Орава, які особливо сподобаються любителям культури і традиційного фольклору .

Автобусний гірськолижний тур до Словаччини - це можливість не тільки відпочити, а й подивитися на унікальні місця словацької історії, які настільки виняткові, що були визнані об'єктами культурної спадщини, і внесені в списки ЮНЕСКО.

ЯК ЩОДО ЗИМОВИХ СВЯТ В СЛОВАЧЧИНИ?

Тури на новий рік в Словаччину з Києва - це багаті екскурсійні програми, безліч галерей, музеїв, і замків, дивовижна природа і багато радості і веселощів!

Зимова Словаччина надзвичайно хороша, і ви можете самі в цьому переконатися, вибравши наші тури на Новий рік 2020 на Словаччині! Цікаві та захоплюючі екскурсійні програми, свіже повітря, сніг, гори, і безліч новорічних і різдвяних вогнів - ці святкові дні стануть незабутніми!

А ЯК ЖЕ ГІРСЬКОЛИЖНІ КУРОРТИ?

Що-що, а гірськолижний відпочинок - це справжня родзинка Словаччини! Якщо ви шукаєте тур на гірськолижний курорт, то ця країна - точно ваш вибір!

Альпійський клімат, безліч гір і гірськолижний сезон, який в Словаччині надзвичайно довгий - майже сім місяців, починаючи з листопада, і аж до самого травня. Справжня мрія гірськолижника!

Завдяки великій кількості гір в країні надзвичайно багато курортів, тому вибираючи гірськолижний тур до Словаччини, кожен без проблем зможе підібрати для себе ідеальне місце.

З Anga Travel ви зможете відмінно відпочити і привезти додому масу приємних вражень!

Вибирайте представлені на сайті тури, або ж звертайтеся до наших фахівців, і вони підберуть для вас авторський гірськолижний тур.

 

Цікаво знати