Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тури в Словаччину

Словаччина — маленька держава, розташована в Східній Європі. Площа країни всього 49 тисяч кв. км, причому основна частина території розташовується на висоті 750 метрів над рівнем моря.

Кількість гір в Словаччині робить її просто ідеальним варіантом для зимового відпочинку і захоплюючих гірськолижних турів. Високі Татри, Низькі Татри, Білі Карпати, Малі Карпати — всі вони входять до складу ланцюга гір — Карпатської Дуги, і є справжнім раєм, як для завзятих лижників, так і для звичайних туристів.

Розглянемо кілька найбільш цікавих місць в Словаччині, які обов'язково варто відвідати.

СМОКОВЕЦЬ

Один з найстаріших курортів Словаччини і адміністративний центр Високих Татр, Семаківці включає до свого складу чотири гірськолижні курорти, а саме Дольний, Гірський, Новий і Старий Смоковець.

Любителям покататися на гірських лижах в Смоковце знайдеться, чим зайнятися - їх чекають 7 трас, придатних як для досвідчених спортсменів, так і для початківців лижників. Є обладнана канатна дорога, лижна зона, траси освітлюються і обладнані сніговими гарматами.

Штребске Плесо

Розташований в надзвичайно мальовничому місці, на березі озера з такою ж назвою.

Сьогодні тут часто проводяться змагання з зимових видів спорту, і є відмінно обладнані траси для різних видів спорту, тому курорт користується високою популярністю не тільки у гірськолижників, а й у сноубордистів, біатлоністів, і любителів стрибків на лижах

На курорті є обладнані спуски для спортсменів будь-якого рівня підготовки, які обслуговуються трьома бугельними, двома крісельними, і одним дитячим підйомником.Розкажіть про цей гірськолижний тур друзям, можливо вони захочуть поїхати з Вами smiley

Татранська Ломніца

Один з найбільших і найкрасивіших гірськолижних курортів Татр, Татранська Ломніца розташована на схилі Ломніцкого піку, і пропонує туристам повний спектр пов'язаних із зимовим катанням послуг.

Обладнаний зимовий каток, лижна школа, безліч відмінних трас з різними рівнями складності, відмінний чотири крісельний підйомник, сучасна система штучного засніжених і маса інших зимових розваг - все це можна знайти тут.

Ясна

Гірськолижний тур/курорт Ясна розташований у північних схилів гори Хопок, і є, мабуть, ідеальним вибором для затятих любителів катання на гірських лижах.

57 трас різної складності, розділених на райони для туристів з різними вміннями, траси для вечірнього катання, «чорні» траси - тут кожен турист знайде зручну для себе. Навіть якщо зима малосніжна, все відмінно функціонує завдяки встановленим снігових гармат.

Аквапарк Татраландія

Завдяки термальним джерелам парк відкритий для відвідувачів весь рік, і пропонує відпочиваючим просто величезна кількість розваг. Велика дитяча площадка, гірки і тобогани, термальні басейни, спортивний майданчик і безліч інших розваг забезпечать захоплюючий відпочинок всією сім'єю.

Відпочинок в Словаччині з Anga Travel - це можливість зробити зимові канікули по-справжньому незабутніми.

 
Гірськолижні тури

Цікаво знати